Pabradė - Aktas 2:3

Šeštadienio kelionė į Pabradę prasidėjo dar pirmadienį, kai paprašėme varžovų rungtynes nukelti į darbo dieną.. Gan optimistiškos varžovų kalbos, kad galbūt kažkaip pavyks susiderinti nukėlimą, tempėsi iki savaitės vidurio, kol galų gale sužinojome, kad žaisime … šeštadienį.. Dar vienas mūsų prašymas buvo pavėlinti varžybas, kad sugebėtumėm apskritai atvažiuoti pilna sudėtimi. Penktadienį sužinojome, kad pavėlinti varžybų varžovai irgi nenori. Kaip sakoma, koziriai buvo jų rankose, jie tuo ir pasinaudojo. Tiek metų žaidžiant mėgėjų čempionatuose, kažkaip su tokiomis problemomis nesusidurdavome ir varžovai dažnai ieškodavo kompromisų. Šį kartą varžovams, matyt, labiau reikėjo taškų nei pabandyti sužaisti garbingai.
Penktadienio vakare pavyko sudėlioti taškus su sudėtimi. Laaaabai jau daug mūsų chebrytės šį šeštadienį turėjo kitų planų. Na o bet tačiau, pasijungė veteranai Ovkė ir Šmigis, su darbais susiderino Nerijus ir Olegas ir jau turėjome 12 galinčių žaisti! Šeštadienį sužinojome, kad ir su vartininkais nebus bėdų, o dar aikštėn pasijungia ir Janas ir turime jau 4 keitimus! Ant brofkės irgi nebuvo liūdna, be etatinių Nerkos, Samo ir Labo, turėjome keturias genytes, abi Andžikytes ir piktąjį buldogą Barį! ;)
Atvažiavome į Pabradę pikti ir kovingi. Jau baisiai norėjosi varžovus nugalėti. Pamačius aikštę, tapo aišku, kad futbolo čia bus mažai. Vienareikšmiškai pati prasčiausia aikštė III lygoje. Dėl tokios aikštės kokybės kažkada esefelas uždraudė žaisti Bukiškio aikštėje. Tokioje aikštėje futbolas transformuojasi į žaidimą „spirk į priekį ir bėk“. Šitoje „lavūškėje“ taškus merks dar ne viena komanda.
Pirmas 10-15 minučių dar bergždžiai bandėme žaisti „pasą“. Per tą laiką nesukūrėme absoliučiai nieko, o patys prasileidome po kampinio. Transformavome žaidimą į „nešame toliau nuo savų vartų ir ieškom priekyje esančio Nerkos“. Gan greitai uždirbome kampinį, po kurio antrą kamuolį atsikovojo Vaidas, o iš 16 metrų puikiai smūgiavo Andžikas. Apsikeitus įvarčiais abi komandos ir toliau mažai žaidė viduryje ir bandė „gruzinti“ į priekį. Antrą įvartį Pabradė vėl mušė po standarto. Pakėlimas į baudos aikštelę, atsimušame, bet po antros bangos, pametame baudos aikštelėje buvusį varžovą ir šis muša tiksliai. Vėl teko vytis varžovus ir kuriam laikui perėmėm iniciatyvą. Po labai gero perdavimo iš vidurio (nepamenu kas) į priekį nurūko taranas Nerka, varžovai be ceremonijų griovė jį baudos aikštelėje, o pendelį realizavo Mindė – 2:2! Per likusias 10 minučių idealios progos neišnaudojo Lukas, vartininkas sugebėjo sugriūti, o pabradiškio smūgį į mūsų vartų artimą, truktelėjo Aurimas.
Antras kėlinys, ypač pirma jo pusė, buvo mūsų. Labai gerai pradėjome. Ypač aktyvus buvo Janas. Jei pirmus du kartus, pabėgęs vienas iš dešinės pusės nepataikė į vartus, tai trečias išėjimas vienas prieš vieną buvo tikslus – 3:2! Ir žaidimo vadelės jau buvo mūsų pusėje. Pabradė pradėjo daugiau atakuoti, mes gi juos rimtai gaudėme ant kontratakų. Jei vieną jų smūgį iš toliau traukė Arijus, tai pas mus dvi geras progas turėjo Deivis, kartą iš geros progos gerokai virš vartų kamuolį nuspyrė Nerijus. Olegas palei galinę liniją atliko panašų reidą kaip Benzema, bet vėl neišnaudojome. Pabradės gerą smūgį iš kairės ištraukė Arijus. Paskutines 10 minučių sužaidėme jau visiškai nuo gynybos ir vistiek turėjome dvi geras progas. Giedrius abu kartus pabėgo nuo gynėjų, bet paskutiniam smūgiui pritrūko jėgų. O jau visai su teisėjo švilpuku, varžovai galėjo palyginti. Paskutinę sekundę jų smūgiuotas kamuolys pralėkė šalia mūsų virpsto.
Iškovojome sunkią darbinę pergalę, kuri pareikalavo nemažai fizinių jėgų. Prisilakstėme turbūt už dvi varžybas. Net negalėčiau kažko išskirti šiandien. Tiek vartininkai Aurimas ir Arijus, tiek gynybos grandyje žaidę Pajuodis, Andžikas, Mindė, Ovkė, Šmigis, tiek sauguose žaidę Elvis, Lukas, Deivis, Vaidas, Janas, Olegas, tiek priekyje už kiekvieno kamuolio kabinęsis Nerka, tiek rungtynių pabaigoje išėjęs Giedrius – visi sužaidė kovingai! Tokios pergalės užgrūdina. Du kartus rungtynių eigoje vijomės varžovus ir šventėme pergalę! Ant brofkės stipriai pasidarbavo Samas – per varžybas viberiu parašyti 144 žinutes, tame tarpe su daug foto ir video medžiagos, yra laaabai stipru! Ir tikrai buvo kas šitą chronologiją sekė: tiek mūsų dviratininkų desantas ten kažkur Žemaitijoje, tiek studentai Sell varžybose Rygoje, tiek kiti pavieniai geniai, kuriems nesigavo būti šiandien Pabradėje. Nesigavo ir nesigavo. Jei ne vieni, tai kiti, jei ne kiti, tai dar kiti – džiaugiuosi, kad mūsų yra daug ir jei knisu kam protą dėl varžybų, tai čia momentinis reikalas. Nei ant vieno nepykstu ir jūs ant manęs irgi nepykit kur būna, kad persūdau.
Iš Pabradės dar ilgai neišvažiavome. Pradžioje gimtadienį lygino mūsų treneriukas Nerijus, po to buvo maudynės Žeimenoje. Išvažiavom jau ilgai po to, kai apart mūsų Pabradės stadione nieko nebebuvo. Tik tokios labai įkyrios moškės kur baladojo mus iki kraujų. Bet ir ten nepasidavėm!
O viskas baigėsi tuom, kad dar užšokom į Impulsą! Ne, nepasportuoti, ten tiesiog Focusas toks yra kur visai gerai buvo galutinai pasėdėti ir prisiminti Vilniaus Legendas, pakelti baidarių klausimą ir jei dar vos vos, turbūt būtumėm ir pas Mindę nulėkę. Nesiparink, Minde, mes tikrai pas tave užlėksim, žolytės gal kol kas nesodink, gal geriau po įkurtuvių! ;)
Superinis vakaras gavosi - tiek aikštėje, tiek šalia jos, tiek ir toli nuo jos. Šiandien buvome FGBK!

Sekančios varžybos III lygoje įvyks gegužės 28-ą dieną, Senvagės stadione priimsime nepėsčią komandą – Nerealą. Varžybų pradžia 18:30. Ateikit!!!

Labas