SFL Taurės 1/16: Aktas - Divenda 2:0

Nelengvai, bet į priekį!
Būtent toks įspūdis paliko po rungtynių. Nepaisant to, kad turėjome 8 keitimus, varžovų gi buvo lygiai 11-a. Labai jau jie tvarkingai gynėsi ir gerai kontratakavo. Kamuolio kontrolė buvo mūsų, bet jų išpuoliai buvo aštresni. Ir jeigu skaičiuojant pavojingus momentus prie vartų, turbūt ir pralaimėtumėme. Gerai, kad skaičiuojami tik įvarčiai :).
Pradėjome aktyviai ir minučių - dvidešimt dominavome aikštėje. Tik tiek, kad be ypatingų progų. O varžovai atsakė išpuoliu vienas vs vienas su Arijumi. Kamuolį Arijus pagavo, bet paprašė keitimo - kirkšnis.. Pas mus pavojingais momentais atsakė Mantas ir Andžikas. O ir varžovai neiškrito iš ritmo - Aurimui du kartus teko gelbėti komandą. Bet mes įmušėme pirmi. Po 45-ą minutę sekusio puikaus Igno perdavimo į baudos aikštelę, aukštai pašokęs Mariukas, galva mušė tiksliai, 1-0 ir kažkiek ramesni išėjome į pertrauką.
Jos metu į aikštę išleidome antrą puolėją. Tas toks „taranininis“ mūsų duetas Andžikas ir Nerka visai gerai priekyje pasidarbavo. Ilgai netrukus, Nerka atliko savalaikį perdavimą į dešinę Lukui ir šio skersuotą kamuolį Andžikas kreipia galva į vartus!2:0 ir jau daug ramiau ant brofkės :). Vėliau žaidimas išsilygino, mes rotavome žaidėjus, varžovai iš paskutiniųjų rezultatą norėjo jei nepalyginti, tai bent jau sušvelninti. Aurimas kelis kartus gelbėjo komandą nuo įvarčio, savų progų neišnaudojome ir mes. Taip ir prasitampėme iki rungtynių pabaigos, bet savo tikslą mes pasiekėme. Ir pažaisti pavyko visiems ir rezultatas teigiamas :).
Kažkaip ypatingos euforijos po pergalės neturėjome, lyg ir sutvarkėme tą reikalą, kurį reikėjo padaryti.. Bet iš esmės mūsų žaidimas buvo labai vidutiniškas.. Ar kieta aikštė, ar užmigdė mus negausios varžovų pajėgos, bet nesužaidėme taip kaip galime. O varžovus belieka pagirti - kovingai, drausmingai sukovojo, turėtų pilną sudėtį, dar nežinia kaip būtų buvę pasibaigę.
Taurę kuriam laikui pamirštame, ten pakliuvome į stipriausių 16-ą, dabar visas dėmesys čempionatui. Artimiausios varžybos jau sekmadienį, Senvagės stadione priimsime Nerealą.
Ateikit, susitinkame 18:30!