Aktas - Navigatoriai 1:2

Sveiki gyvi,
Ką jūs? Kaip pavasariška vasara jums patinka?
Kažkaip pagalvojau, kad ji tokia pati permaininga, kaip ir šių metų III lygos čempionatas. Būni pirmas lentelėje, po to tik "bac" - korta nepaeina, žiūri - jau šeštas, o tada vėl korta paeina ir vėl pirmas. O praėjusį savaitgalį ištikusi nesėkmė su Navigatoriais vėl nustūmė mus į ten, kur visad bazuojasi amžinai perspektyvūs su dideliu potencialu. Bet, kad būtumėm tokie konkrečiai be klausimų pirmi, nebūna taip niekad :). Taip ir kabalduojamės kol kas kažkur lentelės viduryje ir laukiame, kada gi jau pagaliau truktelsime aukštyn ilgesniam laikui.
Panašu, kad šių metų III lyga yra konkurencingiausia per visą SFL istoriją. Dar nebuvo niekad taip, kad po 8 turų pirmą ir paskutinę vietas skirtų 8 taškai.. Čia bet kas gali apžaisti bet ką ir tik vienas klausimas yra, kada visa ta karuselė baigsis ir kas neatlaikys tempo. Arba kas padidins apsukas ir atsiplėš nuo visų?
Viena iš tokių, turinčių potencialą atsiplėšti, komandų yra Navigatoriai. Labai jau solidžią sudėtį jie yra surinkę šiemet bei paskutiniu metu gerokai padidino apsukas. Tuo įsitikinome ir mes, nusileidome varžovams 1-2. Nors turėjome visus variantus įsikabinti į bent jau lygiąsias. Tačiau pirmame kėlinyje praleidome du įvarčius po gana apmaudžių epizodų ir po to jau gaudyk vėją laukuose. Navigatoriai pradėjo žaisti pagal rezultatą, mes gi visais pajėgumais bandėme išlyginti. Prispausti varžovus kažkiek pavyko. Po uždirbto 11 metrų baudinio rezultatą sušvelninome, bet daugiau nieko neišpešėme. Reikia pažymėti, kad ir varžovai turėjo puikių progų persvarą didinti, bet irgi jomis nepasinaudojo. Varžybos gavosi kietos ir kovingos. Kaip ir visos kitos šių metų čempionate. Beliko pasveikinti varžovus su pergale, nugalėjote pelnytai, bandysime antrame rate siekti revanšo.
Iki atostogų liko 3 varžybos, dvejas (su Spartaku ir Ozu) žaisime III lygoje, ir kažkada pakovosime su Naujaisiais Verkiais dėl petekimo į taurės ketvirtfinalį. Klausimas ar mes esam geri, ar tik perspektyvūs, vis dar atviras :).


Labas