Ir dar viena pegalė!

Pirmadienio vėlyvą vakarą, merkiant konkrečiam lietui, sužaidėme dar vienas pergalingas rungtynes. Su paskutinėje lentelės vietoje esančia Naujųjų Verkių komanda laimėjome tik po labai atkaklios kovos.

Atvykus į Fanų stadioną, pamatėme baseiną, o lietus vis dar pylė kaip iš kibiro. Iš karto tapo aišku, kad futbolo čia bus mažai ir kaip parodė varžybų eiga, vyravo daugiau jėgos futbolas. Technišką kamuolio stumdymą (ką mes mokame ir mėgstame daryti) teko keisti į "spirk į priekį Andžikui ir Nerkai ir bėk link varžovų vartų". Tą patį darė ir Verkių komanda. Todėl varžybos ir gavosi lygios, abi komandos turėjo pakankamai momentų mušti įvarčius ir jei visos progos būtų buvusios išnaudotos, tai turbūt laimėtumėm 7-5. Rezultatas gavosi kiek kuklesnis, laimėjome 2-1. Pirmame kėlinyje, pavyko išsiveržti į priekį po Luko įvarčio, antrame po kampinio varžovai palygino, o likus 15 minučių iki pabaigos Zykus galva įmušė pergalingą įvartį. Per likusias 10 minučių, varžovai turėjo visus variantus rezultatą išlyginti, kartą kamuolys pataikė į virpstą, o kartą komandą truktelėjo Aurimas. Atstovėjome ir išsivežėme puikią, valingą pergalę!

Džiugu ir tai, kad pavyko tą pergalę iškovoti aikštėje, nors turbūt turėjome visas galimybes nutraukti varžybas anksčiau, dėl varžovų atsarginių suolelio elgesio. Palikime tai jų sąžinei, juolab, kad Verkių vadovai dėl tų visų incidentų rungtynių metu atsiprašė.

Kitas varžybas III lygoje žaisime sekmadienį 18:40 Senvagės stadione, priimsime Pabradės komandą. Atsimenant pirmų varžybų eigą, laukia tikrai sunkios varžybos. Ruošiamės!