Laimėjome!

Dar vienas žingsnis į priekį! Šį kartą dar sunkiau, dramatiškiau ir visaip kitaip "-iau" nei prieš tai buvusiose rungtynėse su Verkiais. Visiškai lygiame pirmame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo, nors turėjome keletą labai gerų progų įmušti. Tuo tarpu, Pabradė pirmame kėlinyje ypatingai gerų progų nesusikūrė. Ir nors lyg arčiau buvome įvarčio, bet pats žaidimas nedžiugino. Kažkaip lėtai viskas ir statiškai vyko. Nors ir žaidėme kovingai, bet žaidybinės persvaros neįgijome.

Antras kėlinys prasidėjo labai blogai. 49-ą, po to 57-ą minutėmis dukart traukiam iš savų vartų tinklo. Situacija buvo kritinė ir nieko nelaukiant transformuojame mūsų tradicinę schemą 4-5-1 į 3-5-2, priekyje šalia Nerkos pradeda žaisti Andžikas ir šitas tendemas pradeda veikti. Kraštiniai saugai Zykelis ir Elvis iš vidurio Mariukas, Lukas pradeda juos maitinti kamuoliais ir vieną po kito Andžikas muša ... TRIS!!! per 8 minutes! Net neleidome varžovų ultroms normaliai pasidžiaugti. Andžikas galėjo įmušti ir ketvirtą ir penktą įvarčius šiose varžybose, bet pritrūko tikslumo abejais atvejais.

Taip ir pabaigėme varžybas 3-2, iškovojome labai svarbią ir reikalingą pergalę, ir svarbiausia, kad nesulūžome esant kritinei situacijai! Valio!

Kitas varžybas žaisime sekmadienį 16:00 Fanų stadione su Nerealo komanda. Pirmame rate nuo jų skaudžiai gavome 1-3, sieksime revanšo!