Ech...

Visų varžybų nelaimėsi, ypač kai vėl rungtynių eigoje atsilikinėji 0-2... Šį kartą nesugebėjome.
Rungtynes pradėjome geriau už Nerealo komandą, nuo pat pradžių valdėme žaidimą, puikios progos neišnaudojo Andžikas, Mariuko solo reidas į baudos aikštelę baigėsi smūgiu į tolimą vartų kampą, deja, šalia vartų.. Dar pusproges turėjo Zykus ir Lukas. Atrodė viskas gerai ir trūko tik taiklaus smūgio, bet kėlinio viduryje, vieną po kitos gauname 2 identiškus įvarčius, kai beveik nuo vidurio varžovai sėkmingai pabėga į akistatą su Arijumi. Ir abu kartus nuo brofkės atrodė kad buvo nuošalės.. Deja nuošalė fiksuojama, kai teisėjas pakelia vėliavėlę, o šiuo atveju to padaryta nebuvo ir reikėjo žaisti iki galo. Šie du įvarčiai išmušė mus iš vėžių ir pirmo kėlinio antroje pusėje žaidimas išsilygino ir praktiškai nieko nepavyko sukurti prie varžovų vartų.
Antras kėlinys buvo geresnis, nuo pat pirmų minučių persikėlėme į Nerealo aikštės pusę ir bandėme lyginti. Labai neblogai sekėsi laimėti oro dvikovas varžovų baudos aikštelėje, praktiškai kiekvienas pakėlimas baigdavosi smūgiu į vartus. Bent tris kartus galva smūgiavo Andžikas, po kartą Rumkis ir Mariukas, bet visi smūgiai ėjo arba pro šalį arba varžovų vartininkas gelbėdavo komandą. Kelis kartus baudos aikštelėje kilo gaisras ir po vieno iš jų, berods po trečio bandymo, sugrūdome kamuolį į vartų tinklą (Andžikas!), o žaisti buvo likę apie pusę kėlinio. Bene sekančioje atakoje, norėjome 11 metrų baudinio, kai baudos aikštelėje vartininkas kabino rankomis Elvį, tačiau švilpuko nebuvo. Dar vieną puikią progą turėjo Andžikas bet paskutinę akimirką gynėjas sugebėjo išmušti, neblogą smūgį iš toli paleido Vaidutis, bet vartininkas buvo savo vietoje. Taip švaistant progas, laikas ir ištiksėjo.. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad Nerealas irgi sėkmingai kontratakavo ir turėjo bent dvi idealias progas rungtynes pabaigti anksčiau, bet kartą Rumkis atmušė kamuolį nuo vartų linijos, o kartą komandą išgelbėjo Arijus.
Belieka reziumuoti, kad bent jau taško šiose varžybose buvome verti, o gal net ir visų trijų. Na o bet tačiau, belieka pasveikinti Nerealą su pergale, mokat jūs prieš mus žaisti, šiemet įkąsti jums nepavyko :). Kitais metais bandysim atsirevanšuoti.
Kitos varžybos įvyks sekmadienį su dar vienu kietu riešutu - Rotalio komanda. Ką jie veikia priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje, mums iki šiol mistika. Pirmame rate nuo jų gavome 2-4 ir klausimų tose varžybose nekilo. Teko matyt vakarykštes jų rungtynes su čempionato lyderiais Ozu, pirmame kėlinyje iššvaistę 5 progas, antrame kėlinyje vietoje pergalės, turėjo tenkintis tik lygiosiomis 1-1.. Žodžiu, bus karšta ir panašu, kad abi komandas tenkins tik pergalė, o kaip bus pamatysime sekmadienį 18:30, Senvagės stadione. Ateikit!