5:2!!!

Vėl žingsnis į priekį!
Po nesėkmingai susiklosčiusio praėjusio turo su Nerealo komanda, šįkart buvo visiškai kitoks vaizdas su daug ambicingesne Rotalio komanda. Prieš varžybas buvo kažkiek nerimo, ypač prisimenant pirmas tarpusavio varžybas kur pralaimėjome 2-4 ir rezultatas buvo dėsningas. O dar žiūrint į lentelėje jų užimamą vietą, kur žemiau yra tik subyrėję Verkiai, buvo aišku, kad Rotaliui reikalinga tik pergalė. Įpylė žibalo į ugnį ir jų treneris, spaudoje pasisakęs, kad nuo mūsų varžybų jie pradės rinkti taškus, ir kad "nenustebkite jei rezultatai bus triuškinami aka 6-0 ar 7-0"..
Žodžiu, į varžybas pažiūrėjome atsakingai, lyginant su varžovais, pasidarėme gerą apšilimą, ir užsivedę pradėjome varžybas. Jos prasidėjo fantastiškai. Turbūt įmušėme greičiausią įvartį (36sek.) per visą savo istoriją. Po puikaus Vaidučio skerso iš dešinės, Mariukas nestabdydamas iš oro sububina kamuolį į tolimą vartų kampą. 1-0 ir varžovai kiek pasimeta. Mes gi nemažinam apsukų ir gana greitai du kartus smūgiuojame iš toliau, Nerka priekyje sėkmingai presuoja varžovų gynėjus, po vieno iš tokių spaudimų, perima kamuolį ir sėkmingai pabėga vienas prieš vartininką - 2:0!  Dar po 10 minučių Nerka su Zykeliu pabėga dviese prieš vieną varžovų gynėją ir tik vos vos pritrūksta, kad muštumėm trečią.. Taip prabėga pirmas pusvalandis, per kurį Rotalis neturėjo jokių variantų grįžti į žaidimą. Deja, bet tą grįžimą mes varžovams parūpiname patys, kai savo baudos aikštelės prieigose, atiduodam patys kamuolį varžovams į kojas, ir likęs vienas Sakalis muša užtikrintai. Jau 2-1 ir kažkiek žaidimas išsilygina. Laimei, neilgam, jau po 7-8 minučių Tadytis su mėsom sugrūda trečią ir vėl pakankamai komfortabiliai jaučiamės aikštėje iki pat pirmo kėlinio pabaigos.
Antras kėlinys prasidėjo apylygiai, be didesnės kažkieno persvaros. Apsikeitėm baudos smūgiais nuo 16 metrų. Vaidutis beveik nuėmė voratinklį nuo devynkės, pritrūko visiškai vos vos. O varžovai analagiškoje situacijoje tą voratinklį nukabino. Kaip iš natų paleistas šūvis per sienelę ir vėl tik vieno įvarčio pranašumas 3-2. Bet neilgam, po gražios atakos Mariukas įšoka į baudos aikštelę su kamuoliu ir muša labai užtikrintą smūgį į apatinį vartų kampą! 4-2 ir vėl kontroliuojame situaciją aikštėje. Būtent nuo to momento varžovai jau turbūt nebesitikėjo pakreipti įvykių sau naudinga linkme ir galutinai sustojo. Mes gi mėgavomės futbolu, rezgėme atakas ir rungtynių pabaigoje Tadytis muša dar vieną įvartį 5-2!
Visai vykusios varžybos gavosi mums ir visai nekokios Rotaliui. Panašu, kad varžovai yra žaidybinėje krizėje ir lyginant su pavasariu, vakar ši komanda atrodė labai silpnai. Lygoje jie, vis dar tikiu, kad gali išlikti, bet pradžioje reiktų susitvarkyti savo rūbinėje. Nes ten panašu, kad nuotaikos nekokios.
Mes gi, po varžybų dar nesiskirstėme, Tadyčio vokiškos lauktuvės suėjo puikiai, Nerkos kolonėlė irgi visai tiko ir patiko!
Įšokome į baigiąmąją čempionato stadiją, kur tvarkaraštį turime bene sudėtingiausią iš visų komandų. Liko 5 varžybos ir visos jos su pirmo šešetuko komandomis. Jau šį sekmadienį vykstame į Naują Vilnią, kur pabandysime įkąsti trečioje vietoje esančiam Granitui. O ar pavyks pamatysime 12:00 Naujosios Vilnios stadione. Ateikite!