Lygiosios, nors galėjome ir geriau..

Pirmadienio vakarą Senvagėje sudalyvavome vienoje iš gražesnių kovų šių metų trečioje lygoje. Varžybose buvo visko, ir permainingas rezultatas, ir gražūs įvarčiai, ir intriga iki pat rungtynių pabaigos. Visas šitas reikalas pasibaigė rezultatyviosiomis lygiosiomis 3-3. Vakar įvyko dviejų lygiaverčių varžovų dvikova, tiek Navigatoriai, tiek mes yra bene labiausiai mėgstančios žaisti su kamuoliu komandos lygoje, didžiąją rungtynių dalį vyravo gražus kombinacinis ir kovingas futbolas.

Geriau pradėjo Navigatoriai, vieną po kitos jie neišnaudojo dviejų puikių progų. Aurimas abi traukė, kaip ir buvo tai mums signalas, kad čia geruoju tuoj nesibaigs, bet nesureagavome ir kokią 10 minutę gavome po išėjimo 1vs1. Tačiau sužaidus dar penkias minutes, Pajuodis šauna iš toli iš serijos tokį, kad be variantų vartininkui. Kamuolio trajektorija smūgio metu pasikeitė kelis kartus ir po to įskrieja po skersiniu, 1-1 ir kažkiek linksmiau ant mūsų suolo. Deja, bet neilgam, senas vilkas Mikulėnas, baudos aikštelėje tvarkingai pastato korpusą, mūsiškis neišvengia kontakto, varžovas griūna ir turim "pendelį" į savus vartus. Mikulėnas abu kartus muša užtikrintai, nes pirmas smūgis buvo atliktas ne pagal taisykles. Vėl varžovai buvo priekyje. Kažkaip būtent nuo to momento mums ir pavyko išlyginti žaidimą, o dažniau ir atrodydavome geriau nei Navigatoriai. Ilgai netrukus išėjome į ataką trise prieš tris ir tik kažkokiu mistiniu būdu Nerka su Luku nesugebėjo įmušti įvarčio. Pradžioje Nerijaus smūgį atmušė vartininkas, o Luko pakartotinis smūgis ne iš visai patogios padėties atsitrenkė į tinklą iš kitos pusės.. O po to antrą "BOOM" paleido Nerka. Iš gerų 18-20 metrų segė bilekokį po skersiniu ir lyginame rezultatą 2-2! Likusį pirmo kėlinio laiką žaidimas vyko dažniausiai aikštės viduryje, be didesnių pavojų vartininkams.

Antras kėlinys visumoje buvo mūsų. Po truputį įsibėgėjome ir agresyviau žaidėme varžovų aikštės pusėje, nei jie - mūsų. Ir progų turėjome stipriai daugiau nei Navigatoriai. Jei pirmos 15-20 minučių ta prasme dar buvo apyligės, tai vėliau pavyko kažkiek palipti stipriau. Pasidarbavo jų vartininkas, atrėmęs kelis gana pavojingus baudos smūgius, dar po vieno "rikošeto" spėjo sugriūti į apatinį vartų kampą. Buvo ir du geri skersi, iš pradžių po Nerkos skerso vienu lietimu mušė Andžikas, bet šalia vartų, o po to po gero kampinio berods Rumkis galva mušė virš vartų.. Įvartis brendo ir pribrendo. Gal ne visai logiškas jis krito, tačiau mes nepykstame :). Po Igno skerso iš kairės pusės, kamuolys nusileido į tolimąjį vartų kampą vartininkui už nugaros 3-2! Žaisti buvo likę 10-15 minučių iki pabaigos. Tada jau Navigatoriai pabandė palipti, apnuogino gynybines pozicijas, mes gi, gerai kontratakavome. "Gerai" būtų tapę "puikiai" jei muštumėme įvarčius.. Per likusį laiką, Andžikas pabėgo vienas pas vartininką, bet suartėjęs taikėsi, taikėsi, bet taip ir nepataikė į vartus, Deivis pataikė į skersinį, vienas prieš vieną į pasimatymą su vartininku pabėgo Elvis, bet vartininkas spėjo sugriūti. O ką Navigatoriai? Taip, antrame kėlinyje, kamuolį kontroliavo gerai ir nepasakyčiau, kad šioje srityje buvo kieno nors persvara. Bet iš rimtesnių progų, įsiminė tik smūgis iš toliau, kurį atmušė Aurimas ir tai buvo praktiškai viskas.. Gynyboje pas juos buvo daug spragų paskutinėmis minutėmis, bet jie sugebėjo nepraleisti ir paskutinėmis minutėmis kantriai, po truputį permetė žaidimą į mūsų aikštės pusę kur vienas po kito atsirado variantai ir palyginti. Jei prieš tai vykusiose varžybose su Granitu paskutines minutes sugebėjome žaisti varžovų aikštės pusėje, tai šiose varžybose šitas reikalas nesigavo. O kai žaidi savo pusėje, nori nenori susikūri ir reikalų prie savo vartų. Pirmas signalas buvo, kai pargriovėme varžovą ties 20 metrų riba, laimei, kamuolys nuskrido virš vartų. O likus kelioms minutėms, vietoj to, kad išneštumėm kamuolį toliau nuo savų vartų, sugalvojom stabdyti, tada navigas perėmė kamuolį, tada mes griovėme. Šį kartą gražus baudos smūgis nuo 17 metrų ribos įskriejo į mūsų "devynkę"..

Vat kažkaip taip viskas buvo, lygiose pagal kamuolio kontrolę varžybose prikūrėme tiek momentų, neišnaudojome jų, o po to atsivežėme sau.. Liūdnokai mes išsiskirstėme, kaip po kokio pralaimėjimo, bet pats žaidimas, ypač antras varžybų kėlinys buvo geras. Po šių lygiųjų nesidžiaugė ir Navigatoriai, jiems irgi buvo reikalinga pergalė. Bet užtai nudžiuginome likusias keturias lygos komandas, šiuo metu kovojančias dėl apdovanojimų :).

Liko trys varžybos lygoje, ir iš situacijos, kai dar viskas buvo mūsų rankose, patapo situacija, kai reikia žiūrėti kaip korta kris ir kitiems. Mes gi koncentruosimės į likusias savo varžybas, o ten kaip jau susidėlios viskas, taip tebūnie. Pradžioje pažiūrėsime ar tikrai šiuo metu yra tokia gera chebrytė iš Ukmergės, kaip rodo čempionato lentelė. Pirmame rate nuo Spartako gavome 0-1, antrame norėtųsi revanšo. Varžybos įvyks sekmadienį 18:30, Senvagės stadione. Gal ir ne viskas mums pavyksta aikštėje, bet noro ir kovingumo mūsų žaidime netrūksta. Ateikite!