SIEBEN!!!

Gražų sekmadienio vakarą rinkomės į Senvagę pasitikrinti jėgas su Ukmergės Spartako chebryte, kuri šiuo metu kovoja dėl aukso medalių su Ozu. Pirmame rate Ukmergėje patyrėme pralaimėjimą nuo jų 0-1, todėl labai norėjome revanšo.
Turėjome šiokių tokių komplektacijos problemų, traumos, ligos, kortelės ir kiti reikalai gerokai pakoregavo mūsų sudėtį, bet turime stiprų veteranišką užnugarį, kuris visada būna kada reikia ir su trimis keitimais žengėme į aikštę. Ypatingai šiandien nudžiugino brofkė. Senokai tiek genių stebinčių varžybas neturėjome, smagu!
Varžybų santrauką galite pažiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=1NmDWxJQoRI&t=147s&ab_channel=VilniausFutbolas
Nebuvo taip lengva, kaip parodyta santraukoje, ypač sunkios buvo antro kėlinio pirmos penkiolika minučių. Bet atstovėjome, po to įmušėme trečią ir ukmergiškiai subyrėjo. Žibėjo vakar Elvis, įmušęs du įvarčius ir atlikęs tris rezultatyvius perdavimus. Andžikas įmušė tris įvarčius nors žaidė vidurio gynėjo pozicijoje! Kaži kiek jis primuštų, jei žaistų puolime? Ir šiaip visa komanda demonstravo išskirtinį kovingumą, todėl ir turime tokį rezultatą!
Belieka tik trumpai pasidžiaugti pergale ir pamiršti šitą reikalą. Nes sekančios varžybos bus dar sunkesnės, susikausime su Ozo komanda. Jei merkiam taškus, iš kovos dėl medalių pasitraukiame. Ozui ir lygiosios nebus pats prasčiausias variantas.
O koks siužetas iš viso šito reikalo išsirutulios, kviečiu sekmadienį pažiūrėti Senvagėje. Varžybų pradžia 20:15, ateikite!