Medaliai nepaėjo, bet žaisime taurės finale!

Per paskutines 4 dienas sužaidėme dvi varžybas. Iš pradžių sekmadienį III lygoje žaidėme su Ozu, o vakar sniego aikštėje turėjome taurės pusfinalio varžybas su Salininkais.

Varžybos su Ozu buvo labai svarbios turnyrine prasme. Negalėjome prarasti taškų, jei norėjome pakovoti dėl medalių. O mes tikrai norėjome.. Ozui gi šiose varžybose iš esmės tiko ir lygiosios. Kaip parodė varžybų eiga, tokio plano varžovai ir laikėsi, kantriai dirbo gynyboje ir kontratakomis bandė grasinti mūsų vartams.

Varžybos gavosi klampios, daug kovos aikštės viduryje, ypatingai daug momentų neturėjo nei viena komanda. Iniciatyva priklausė mums, nes mums kaip ir labiau reikėjo, bet įmušti taip ir nesugebėjome. Tokiose varžybose dažnai reikalus prasprendžia vienintelis įvartis, ir mes tą savo auksinę progą iššvaistėme, varžovai gi tą savo vienintelę progą rungtynių pabaigoje išnaudojo.
Varžybų santrauką rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=YxSoM-8Obyg&ab_channel=VilniausFutbolas

Gaila, bet su šiuo pralaimėjimu, pasitraukėme iš kovos dėl medalių. Liko paskutinės varžybos su Medžiais, kurios mums jau nieko nelemia. Čempionatą užbaigsime penktoje vietoje. Kur kas svarbesnis reikalas tapo taurės batalijos.

Vakar rinkomės į LFF stadioną, kur žiemiškomis sąlygomis SFL taurės pusfinalyje susitikome su Salininkų komanda. Varžovas buvo iš žemesnės lygos, ir visų pirma turėjome tinkamai nusiteikti varžyboms, o visų antra, oras buvo klaikus, iš pradžių snigo, po to sniegas perėjo į lietų ir žaisti tokiomis sąlygomis buvo menkas malonumas. Nudžiugino nusiteikimas, nuo pat pirmų minučių išėjome kovingi ir pabandėme palipti iš karto. Per pirmas 20 minučių mušėme 4 įvarčius ir nugalėtojas paaiškėjo gana anksti. Toliau buvo tik formalumas, tiesiog smaginomės aikštėje (kiek įmanoma smagintis tokioje aikštėje), mušėme įvarčius, varžovai irgi žaidė atsipalaidavę ir gavosi toks gana atviras futbolas, kuriame mes buvome gerokai pranašesni. Varžybas laimėjome rezultatu 9-2 (statistika: http://www.vilniausfutbolas.lt/varzybos/Aktas-Salininkai/17302)  ir pelnytai patekome į taurės finalą, kuriame susikausime su Ave.Ko. komanda.

Paskutinės dvi mūsų varžybos šiame sezone įvyks tokiomis datomis:
10.29 Sekmadienis 18:30 Senvagė: Aktas - Medžiai (III lyga)
11.03 Penktadienis 21:30 Sportima: Aktas - Ave.Ko. (SFL taurės finalas)

Ateikite!