Čempionatą užbaigėme pergale!

Lietingą sekmadienio vakarą, užbaigėme III lygos čempionatą. Namuose susitikome su Medžių komanda. Mums šios varžybos nieko nelėmė, jau žinojome, kad iš 5 vietos nei pakilsime, nei nukrisime. Medžiams iš esmės irgi labai stipriai rezultatas neįtakojo turnyrinės lentelės ir blogiausiu atveju jie gali iš šeštos vietos nukristi į septintą. Pagrindinis akcentas abiems komandoms ko gero buvo geromis nuotaikomis pabaigti čempionatą.
Varžybos buvo visiškai lygios. Kiek aktyviau rungtynes pradėjo varžovai, mums reikėjo prisitaikyti prie jų pasiūlyto tempo, ką per pirmas penkiolika minučių ir sugebėjome padaryti. Po to žaidimas dažniausiai sukosi apie aikštės vidurį, be ypatingai aštresnių epizodų prie kurių nors vartų. Po pirmo kėlinio tablo rodė nulius ir tai buvo dėsningas rezultatas.
Iš esmės viskas panašiai klostėsi ir antrame kėlinyje, apart vienos trumpos 12 minučių atkarpos. 63-ią rungtynių minutę, Andžikas pabėgo nuo gynėjų ir iš gana aštraus kampo įmušė įvartį. Po to du standartus iš identiškos vietos atliko Ignas. Po pirmo tiesioginio smūgio kamuolys įlekia į tinklą, o po antro smūgio/perdavimo iš tos pačios vietos Andžikas pakeičia kamuolio skriejimo kryptį ir kamuolys vėl atsidūria tinkle. Dar po kelių minučių Juozas pabėga vienas prieš vartininką ir muša dar vieną įvartį. Vat taip iš nulinio rezultato, skaičiai patapo 4-0 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Varžovai rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti vieną įvartį mums atgal ir bent kažkiek pasitaisė sau nuotaiką. Taip ir pabaigėme, gal kiek ir per skambiai, bet mes dėl to labai neliūdime ir geros nuotaikos laukiame taurės finalo.
Dėkui varžovams už gerą, korektišką kovą, smagu matyti čempionate dar vieną konkurencingą komandą, kuri, reikia tikėtis, užsibus III lygoje ilgesniam laikui, o ir pagal potencialą turi visas galimybes pakovoti dėl aukštenių vietų. Iki susitikimo kitais metais!
Mes gi, užbaigę III lygos kovas, turime dar vienas rimtas varžybas. Sportimoje, penktadienį 21:30 įvyks taurės finalas, kuriame susikausime su kietu riešutu - Ave.Ko. komanda. Čempionate pavyko juos abu kartus nugalėti ir abu kartus tai nebuvo lengvi pasivaikščiojimai. Nebus lengviau ir finale, nusiteikinėjame sudėtingoms varžyboms ir pabandysime didžiojo futbolo sezoną užbaigti teigiamu rezultatu.
Ateikite penktadienį palaikyti genių, tikrai prižadame, kad bus geras oras sportimoje, nei lietaus nei sniego neturėtų būti, kas paskutiniu metu pastoviai vyksta per mūsų futbolo varžybas :). Na, o kas jau visai negalite atvykti, tai kviečiame šias varžybas tiesiogiai stebėti per futbolo.tv portalą: http://futbolo.tv/live/fk-ave-ko-fk-aktas . Užbaikime sezoną drauge!