6 ir 7 SFL (7x7) turai

Šiandien sužaidėme paskutines dvejas rungtynes sportimoje SFL 7x7 turnyre, varžovais šį kartą buvo Navigatoriai ir Juozo komanda iš Utenos - FK 2003. Kažkaip klube jau pradėjo jaustis šventinė nuotaika, susirinkome gerai nusiteikę, o ir po vakarykštės treniruotės bei pirties daugeliui buvo sunku. Vienaip ar kitaip sudėtį surinkome neblogą, keitimų turėjome sočiai ir sirgaliai reikalavo tik pergalių :). 
Dalyviai: Labas, Cica, Nerka, Ovke, Gelmis, Tadas, Mindaugėlis, Samas, Mindė, Virgis, Marko, Čipsas, Gytulis. 
Pirmose varžybose su Navigatoriais didesnio vargo neturėjome, visas varžybas pirmavome, nors varžovai ir stengėsi pakeisti rezultatą sau naudinga linkme. Du įvarčius mušė Mindė, vieną Samas, o paskutinį varžovai įsimušė sau patys. Taigi, pelnyta pergalė 4-0 ir išsikvietėme Juozą ant kilimėlio pasiaiškinti kaip čia dabar bus. Vardan to, kad išvengti interesų konflikto, siūlėme Juozui neeiti į aikštę, Juozas nesutiko, tai dabar gaus šį reikalą palyginti alumi turbūt. Su FK2003 komanda varybos susiklostė žymiai sudėtingiau, nuo pat pradžių varžovai išsiveržė į priekį ir visas rungtynes pirmavo. Bandėm pasivyti varžovus, bet kai kur pritūkdavo tikslumo, kai kur jėgų, kai kur neįmušėme, kai kur bereikalingai prasileidome. Žodžiu varžybos nenusisekė, nors noro kovoti mums netrūko. Įvarčius - gražuolius mušė Cica ir Mindaugėlis, dar vieną berods Samas pridėjo ir galutinis rezultatas 3-5. Kol žaidėme antras varžybas, Čipsas suvadybino Gytulį, kad šis atvežtų alaus. Taigi vėl okupavome rūbinę ir smagiai pasisėdėjome. 
Zenga tuo metu iš VPU salės pravedė tiesioginę transliaciją kur kita dalis genių futsal A lygoje kovojo su Kazlų Rūdos komanda. Kadangi vėl susidubliavo varžybos, teko naujienas klausytis telefonu. O paklausyti buvo ką. Po pirmo kėlinio atslikinėdami 0-3, sugebėjome iškovoti tašką 4-4. Anot Zengos galėjome ir laimėti, bet pritrūko sėkmės.
Tai tokios šių metų futbolo užbaigtuvės, beliko trenituotė šeštadienį, ir susimatysime jau tik po Naujų Metų. kai kas ir per Naujųjų sutikimą. 
Dar belieka pasveikinti Virgį, jo šeimyna ir vėl geriausiai Lietuvoje žaidžia futbolą. Valio!