(7x7) taurė

Šeštadienio vakarą, kai daugelis yra susiplanavę visai ne futbolą žaisti, teko atsidurti mums sportimoje, nes taip tvarkaraštis susidėliojo... Vistik, susirinkome gana neblogai, keitimų turėjome ir buvome pasiruošę sukovoti.
Dalyviai: Labas, Piktas, Ovkė, Gelmis, Tadas, Dainius, Apkė, Petras, Marko, Neerka, Svajka, Zenga. Užskaitom Dainiaus ir Petro šios dienos pasirodymą, nepaisant to, kad ryt jiems reikės žaisti futsal varžybas su Bekentu. Tikrai pagalba buvo iš jų didelė.

Pirmas etapas laukė su visiškai nepažįstamu varžovu - Pionieriais. Nutarėme pakeisti tradicinę mūsų taktiką 3-3 į 2-3-1. Ir tai pasiteisino, nors varžovai stengėsi ir žaidė su entuziazmu, bet komandų meistriškumas skyrėsi ir vieną po kito įmušėme du įvarčius. Po to varžovai patys sau prisidarė bėdų, kai jų žaidėjas tyčia sužaidė ranka ir buvo išvarytas iš aikštės. Prieš šešis varžovus žaisti tapo dar lengviau ir įmušėme dar keturis įvarčius. Galėjome ir daugiau, bet puikiai žaidė varžovų vartininkas, ištraukė ne vieną labai pavojingą smūgį. Nepaisant didelio rezultato, varžovai rankų nenuleido ir sugebėjo įmušti du paguodos įvarčius ir galutinis rezultatas 6-2.

Po pergalės pirmame etape išėjome ant LiCS komandos. Susidaro toks įspūdis, kad tokiose varžybose (7x7) ši komanda žino kaip žaisti ir daro tą labai gerai. Turbūt pagrindinė to priežastis yra labai geras jų judėjimas aikštėje. Atrodė, kad pastoviai jų žaidžia vienu daugiau. Gavę tris įvarčius (nors pirmo ir trečio galėjo ir nebūti) ir rungtynėms perkopus į antrą dalį įmušę vieną atsakomajį, pralaimėjome 1-3. Galėjime įmušti ir dar vieną - kitą, bet pritrūko tikslumo. Turėjo progų ir varžovai, bet užtikrintai sužaidė Piktas. Tuom ir pasibaigė mūsų žygis taurėje, liko tik čempionatas, kuriame kol kas esame lentelės dugne, bet kaip kažkas pasakė: ne ant to geri mes esame :). 

Ryt turime dar vieną futbolo dieną: 13 valandą VPU salėje žaisime su Bekentu, o 14 valandą sportimoje su Užupiu ir Elstina. Klausimas yra vienintėlis: kaip visur suspėti?