Niekas nenorėjo atsikirsti

   Reportažas iš Žolyno 11c-9, kur 3 geniai (Čipsas, Piktas ir Nyrka) stuksena į du 0.5 apimties škotiškus "medelius" ir kuria sausio 17d. istorinių ivykių retrospektyvą. Taigi...
   Tuo metu, kai vieni šventė vaikų gimtadienius (nors geriausia ką tėvas gali padaryti dėl savo mažo vaiko, tai mylėti jo mamą..:) ), kiti Ignalinoje mėgavosi medaus mėnesiena 4 dešimtyje:)), treti ir likusieji buvo pakeliui iš kalnų ir... is vakarėlių namo, likę geniai suskrido i TeamSport A diviziono eilinį turą. Situaciją turnyrinėje lentelėje visi žinote, tai tikslas buvo kaip ir aiškus- rasti kelią i pergales. Ir radome!... 5 "rezultatyvius atrezus", 8 praleistus įvarčius ir du pralaimėjimus: 3-2 ir 5-1.. Jau b....nebejuokinga!!! Ir nors pasaulinė ekonomika ir stabilizavosi, mūsų sunkus nusileidimas tęsiasi. 
   Dalyviai, pusdalyviai ir padalyviai: Piktas, Čipsas, Mindaugėlis, Tadas, Marko, Marius, Broliai O&G, (beveik brandukas D&G :)) ), Wirgasas, Dainiukas (respect, nes atvarė is salės varžybų), Neeerka, Gytulis (laikrodininkas) ir du teletabiai (Jojo ir Aurims).

   P.S. Povaržybinis alus, kaip visada buvo šaltas ir skanus.

   Neerka, Piktas ir Čipsas