Egio gimtadienis!

Šį penktadienį, vasario 5 d. po darbų visi geniai kviečiami i „miestą didvyrį“ - Ukmergę. Ten šalia sporto centro esančiame sveikatingumo centre Sinergija bus švenčiamas Egio gimtadienis, taip pat prisiminsime ir palyginsime kitus nesenus ir dar nesulygintus reikalus..

Iš pradžių, 20 valandą eisime žiūrėti futbolo varžybų (jos vyks sporto centre), kuriose žais Ukmergės veteranai, o jų tarpe kaip žinia žaidžia ir keli senesni geniai, tarp kurių ir vakaro kaltininkas - Egis.

O po to iš pradžių turėsime savo stalą pusiau atskiroje patalpoje, kiek vėliau, bendroje klubo erdvėje nuo 22.00 val. „Vakarėlių liūtai“ demonstruos šventinę programą - atrakcionai, žaidimai, diskoteka su didžėjumi, go-go šokėjos ir t.t. Taip pat galima veikla - boulingas, biliardas, baro krepšinis.

Ten pat esančiame viešbutyje planuojame ir pernakvoti (apie 40 Lt./žm.), o šeštadienį ryte skaniai papusryčiavus, vėl eitume palaikyti Ukmergės veteranų (varžybos bus 10:00) arba lėktumėme į Vilniuje vyksiančią treniruotę (11:00).

Startuoti is Vilniaus planuojame apie 18.30 val., varžybų pradžia 20.00 val., vakarėlio pradžia – 21.00 val., apšilimas galimai pradedamas anksčiau – individualiai arba grupelėmis.

Dress code – laisvalaikinis, bet nebūtinai su klubo treningėliais..:)
Partner code – vieniši „alkanoki“ geniai.

Adresas ir nuoroda:

Gruodžio 17-osios 52A, LT-20142, Ukmergė

http://www.sinergija.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=82&lang=lt