Rinktinėje Gulbė ir Vaidutis!

Lietuvos salės futbolo rinktinė kitą savaitę savo jėgas išbandys su gerai žinomu varžovu – Lenkijos nacionaline komanda. Lenkijoje suplanuotos dvejos draugiškos rungtynės, kurios vyks kovo 30 ir kovo 31 dienomis. Draugiškiems susitikimams į komandą pakviesti nauji žaidėjai, skelbia Lietuvos futbolo federacija.

„Iš būsimų susitikimų nesitikime vien tik gerų rezultatų, pagrindinis tikslas – naujų žaidėjų peržiūra. Su lenkais susitinkame ne pirmą kartą. Man vadovaujant nacionalinei salės futbolo rinktinei su kaimynais žaidėme keturis kartus“, – sakė Lietuvos salės futbolo rinktinės vyriausias treneris Daivydas Kalpokas. 

Iš viso rinktinės trenerių štabas į Lenkiją vežasi 13 futbolininkų, tarp kurių yra ne vienas debiutantas: Vilniaus salės futbolo klubo „Aktas“ žaidėjai Justinas Gulbinas ir Vaidas Garšvinskas, Valentinas Baranovskis iš Vilniaus „Bekento“, Kauno „Nautaros“ vartininkas Andrius Krasinskas, Klaipėdos „Nautica“ futbolininkai Andrejus Srokinas ir Jurijus Jeremejevas.

Pasak D. Kalpoko, nauji žaidėjai įtraukiami į nacionalinės komandos sudėtį siekiant atjauninti visą ekipą ir taip paruošti rinktinės branduolį būsimoms UEFA salės futbolo čempionato atrankos kovoms.

Lietuvos ir Lenkijos salės futbolo rinktinės susitinka jau ne pirmą kartą. 2007 metais įvyko du draugiški susitikimai Lenkijoje. Vienerias rungtynes mūsų šalies rinktinė laimėjo rezultatu 4:2, o antrąsias pralaimėjo 3:5. 2008 metais draugiškuose susitikimuose Lietuvoje pergales šventė svečiai.

Lietuvos nacionalinės salės futbolo rinktinės sudėtis:

Egidijus Liubauskas (1967 m., Panevėžio SFK);
Andrius Krasinskas (1980, Kauno „Nautara“);
Virmantas Lemežis 1980, Kauno „Nautara“);
Arūnas Šteinas (1981, Kauno „Nautara“);
Tomas Nemanis (1975, Kauno „Nautara“);
Justas Gulbinas (1985, Vilniaus „Aktas“);
Vaidas Garšvinskas (1988, Vilniaus „Aktas“);
Arsenij Buinickij (1985, Vilniaus „Bekentas“);
Valentin Baranovskij (1986, Vilniaus „Bekentas“);
Audrius Juozaitis (1986, Kazlų Rūdos SC STIHL);
Jaunius Juozaitis (1990, Kazlų Rūdos SC STIHL);
Andrej Srokin (1989, Klaipėdos „Nautica“);
Jurij Jeremejev (1990, Klaipėdos „Nautica“).

Daivydas Kalpokas – vyr. treneris;
Sigitas Juozaitis – treneris;
Mantas Babianskas – treneris.

www.delfi.lt