Svarbūs 6 taškai ir geltona Sportima

Vakar turėjome puikų sekmadienį, kai pirmą kartą šių metų SFL (7x7) čempionate iškovojome 2 pergales. Džiugina ir tai, kad vėl turėjome gerokai per 20 žmonių, pasiruošusių išbėgti į aikštę. Visiems to padaryti, deja nepavyko, nes registruoti varžyboms galima tik 15 žmonių.
Pirmose rungtynėse susitikome su Užupio komanda, kuriems pirmame rate nusileidome. Šį kartą nepalikome jokių šansų važovams ir nugalėjome juos 4-2. Užupis neturėjo tokio didelio atsarginių suolelio, bet nepaisant to, kaip visada kovojo iki galo ir tik tai leido jiems atsilikinėjamt rezultatu 0-4 įmušti du paguodos įvarčius.
Antras varžovas buvo kur kas rimtesnis - Elstinos komanda. Itin atvirose ir gražiose rungtynėse šventėme pergalę 8-6. Iki kokios 20 minutės tebuvo 2-2, o po to prasidėjo įvarčių fiesta, kurioje mes atrodėme šviežesni ir tikslesni. Ir jeigu ne "skylė" :) pas mus vartuose galėjome laimėti kur kas didesniu skirtumu.
Iškovotos dvi pergalės leido mums pakilti lentelėje į 9 vietą, ir salyginai prisivyti Spartako ir Širvenos komandas. Privalome per likusius tris turus tą padaryti, nes ant kulnų lipa taip pat dvi pergales šį turą iškovojusi Creditinfo komanda. Lentelės apačioje tikrai yra karščiau negu viršuje, kur medaliai jau išdalinti.
Trečias kelinys įvyko rūbinėje kur kėlėme taures už Aidelio dukrą! Valio!
Dalyviai: Labas, Šnioka!, Cica, Mindaugėlis, Tadas, Nerka, Čipsas, Gytulis, Marko, Pajuodis, Ovkė, Zenga, Ramas!, Egis, Petras, Mindė, Aidelis, Gelmis, Mantas, Andžikas, Samas, Zykelis, Šalnelė, Vaidotas!, Burzdikėlis. Štai ir prašom - 25!. Ir čia dar klausimas ar visus išvardinau. Nes taip geltona Sportimoje šiemet dar nebuvo.