Pasibaigė 7x7 čempionatas

Šiandien trejomis varžybomis pabaigėme SFL organizuojamą (7x7) čempionatą. Po skausmingo Navigatorių antausio (gavome 1-4), sekė įspūdinga pergalė prieš FK2003 komandą (7-1), o po to, lemiamose varžybose dėl išlikimo, apmaudžiai pralaimėjome Creditinfo komandai 1-2.
Tuom ir pabaigėme savo pasirodymus šių metų čempionate, kuriame buvo visko: ir skambių pergalių, ir skausmingų lygiųjų ir dar skausmingesnių pralaimėjimų. Visumoje, apžvelgiant visą čempionatą, reikėtų pasakyti, kad didžiąją turnyro dalį žaidėme toli gražu ne stipriausia savo sudėtimi, tačiau atsidavusia ir labai svarbia klubui. Manau, kad būtent jie sukandę dantis ir iširklavo tą valtį, kuri ilgą laiką niekaip negalėjo pajudėti. Būdavo varžybų kai susirinkdavome septyniese, arba turėdavome vieną ar du keitimus ir natūraliai kildavo klausimų kam mes apskritai čia dalyvaujame, jeigu daugumai nereikia. Nepaisant to varžovams neatidavėme nei vieno lengvo taško. Negali pykti ant mūsų salinių, nes varžybos pastoviai dubliuodavosi su salės A lyga, gal kažkiek pikta būdavo ant mūsų jaunimėlio, kuris susirado ar tai darbus, ar tai mergaites, ar dar kaži ką, bet faktas kad dingę jie buvo labai ilgai. Ir tik likus 5-7 turams iki pabaigos tiek mes, tiek varžovai pamatėme tą tikrąjį Aktą, kuri esame įpratę matyti. Čempionato pabaigoje pradėjome rinkti solidžią sudėtį, pradėjome žaisti savo žaidimą ir iš karto pagerėjo rezultatai. Pradėjome kilti iš dugno ir visai nedaug trūko, kad būtume išsikapstę.
Baigėsi žiemos turnyrai ir jau nuo kitos savaitės pradedame pasiruošimą lauko SFL'ui. Planas yra toks: sužaidžiame 3 draugiškas (04.15, 04.17-18 ir 04.21-22), tada 04.25 su TEC žaisime Carlsberg taurę ir 05.02 startuojame SFL'e su Creditinfo. Pamirštame tuos visus 7x7 ir 5x5. Prasideda tikrasis futbolas!
Na ir pabaigai - rūbinėje vėl liejosi alus ir rimtesni gėrimai - kėlėme taures į Zykelio sveikatą. Su gimtadieniu!