Aktas - Fakyrai 1-3

Vakar Grigiškių stadione sužaidėme pirmąsias draugiškas varžybas lauke šiais metais. Varžovai - Fakyrų chebrytė, kažkaip jau tapo tradicija, kad su jais paspardome kamuolį kone prieš kiekvieną čempionato pradžią. Smagiai paspardėme ir vakar, nors rezultatas ir neigiamas - mes įspyrėme vieną kartą (Gelmis į devyniukę po gražaus Juozo perdavimo), varžovai tris, bet rungtynės buvo naudingos, pasižiūrėjome kas kaip ir kur, išbandėme naujoką  Ramūną, prasilakstėme, kažkiek pasipratinome prie lauko futbolo. Patiko vakar Svajka, bėgo bene dvigubai greičiau ir daugiau nei bet kuris kitas. Nors jis per žiemą ir buvo dingęs, bet jautėsi, kad ne su alum prie televizoriaus sėdėjo. Kaip visada gerai krašte bėgo ir Aidelis, o ir visi kiti, kaip pirmam kartui, atrodė pusė velnio. Gal tik du įvarčiai kuriuos gavome antrame kėlinyje, buvo praleisti po neleistinų mūsų klaidų. Na ir vidury reikėtų saugam dar pajausti kamuolį, nors ir pabandėme tą padaryti, kiek leido aikštė, bet nelabai pavyko. Reikia pratintis prie lauko futbolo, nes vistik čia ne sportimos kilimas ir ne VPU parketas :).
Sudėtis: Labas - Nerka, Pajuodis, Ovkė, Gelmis - Svajka, Petras, Dainius, Aidelis - Juozas, Ramūnas K. Nuo keitimo pasijungė Ramas, Marko, Čipsas. Dar buvo Zykelis, Tadas, Samas, trumpam užsuko ir kaip visada nežinia kur skubantis Mindė. Na ir Aidelio šeimyna atidarė lauko sezoną :).
Ačiū varžovams už korektišką kovą, teisėjui Jakubovskiui už kaip visada gerą teisėjavimą, sirgaliams už palaikymą, o Ovkei už alų ;)
Sekantis pasispardymas vyks Kalnų parke, sekmadienį 12 valandą su Prelegentais.