Carlsberg taurės 1/32. TEC - Aktas 0-1

Sunkia pergale prieš TEC, šiandien pradėjome oficialų SFL sezoną. Jau pirmame Carlsberg taurės etape gavome tradiciškai mums neparankią komandą. Praėjusiais metais ją nugalėjome tik po baudinių serijos, šiemet tik antrame kėlinyje įmušus vienintėlį įvartį, pavyko iškovoti nelengvą pergalę. 
Pradėjome taip: Labas - Nerka, Dainiukas, Mindaugėlis, Ovkė - Mindė, Petras, Andžikas, Vigis, Aidelis - Samas. Nuo keitimų jungėsi Gelmis, Tadas, Marko, Andrius, Šnioka, Ramas K. Dar buvo Piktas, Čipsas, Zenga, Gytulis, Zykelis, Egis, Gulbė, taipogi  turėjome nemažą ir mūsų mergaičių būrį, o ir dar keli gerbėjai atvyko pasižiūrėti varžybų. 
Varžybos nuo pat pirmos minutės buvo įtemptos ir gana lygios. Turėjome kažkiek kamuolio kontrolę, bet per visas rungtynes tesukūrėme kelias progas įvarčiui pasiekti. Praktiškai be progų sužaidė ir varžovai, neskaitant kelių momentų rungtynių pabaigoje. Visumoje varžybos vyko aikštės viduryje, buvo daug pražangų, ir žinoma daug kalbų. Ypač iš varžovų pusės. Po kiekvieno susidūrimo, po kiekvienos ginčytinos situacijos išdegę akis puldavo šaukti ant teisėjo ir reikalauti būtų ir nebūtų dalykų. Tikrai tokie veiksmai nepuošia šios komandos ir po varžybų net pagalvojau, kad jeigu jie tą energiją atiduotų žaidimui, o ne kalboms, tai galbūt ir rezultatas būtų kitoks. Reikėtų pagirti aikštės teisėją V. Kundrotą, nepaisant visų varžovų provokacijų, atsilaikė ir atšvilpė labai solidžiai.
Per pirmą kėlinį teįsiminė vienintėlis Andžiko smūgis, kurį atremti varžovų vartininkui tikrai nebuvo paprasta. Na ir dar keli Aidelio reidai kraštu ir bandymai skersuoti. Ir viskas, nes pagrinde žaidimas vyko aikštės viduryje ir labai sunkiai sekėsi kažką sulipdyti. Įsiminė ir silpnoka kova antrame aukšte, praktiškai visus kamuolius laimėdavo varžovai. O ir bėgo varžovai greičiau nei mes. Per pertrauką ir buvo akcentuojami šitie dalykai, bet pilnai sutvarkyti jų nepavyko iki pat rungtynių pabaigos. Antrą kėlinį pradėjome didesne sparta, ir gal kiek kietesniu žaidimu. Ilgai netrukus padarėme ko gero vienintėlę gražią ataką per šias rungtynes, kai po tikslaus perdavimo (neatsimenu kas jį atliko) Andžikas išėjo prieš vartininką ir įmušė įvartį. Varžovai puolė lyginti rezultato ir po kokių 10 minučių turėjo bene realiausią progą išlyginti. Laimei, jų smūgiuotas kamuolys pralėkė šalia virpsto. Kelis kartus degėme po aukštų jų perdavimų į baudos aikštelę, kai nepavykdavo sužaisti į pirmą kamuolį. Ir viskas, daugiau nei mes nei jie nieko pernelyg pavojingo nesukūrėme. Toliau tebuvo tik labai didelis turgus.
Pas mus išskirčiau neblogas varžybas sužaidusį Nerką, žaisdamas atsitraukusiu, padirbėjo tikrai iš peties. Gerą įspūdį paliko Andrius, išėjęs nuo keitimo antrame kėlinyje, puikiai sužaidė tiek kojomis, tiek galva. Na ir Mindė atraminiu saugu žaisdamas padarė daug juodo, nematomo darbo gynyboje.
Tai vat tokios tokelės, tokie reikaliukai. Sveikinu visus su pergale taurėje, belieka taip pradėti ir čempionatą. Artimiausios varžybos vyks antradienį, Maišiagaloje su Arpu. 
Keletas nuotraukų iš varžybų su TEC: