Šaltas dušas: Aktas – Creditinfo 1:3

Pagaliau ilgai lauktas Gegužis ir pagaliau startavome SFL varžybose – deja, šis startas mums buvo nesėkmingas. Sudarytas sezono tvarkaraštis jau pirmajame ture privertė susitikti su viena neparankiausių mums komandų – „Creditinfo“, kuri mus įveikė pernai taurės pusfinalyje, ir kuri mus visada priverčia kovoti iš paskutiniųjų, o rezultatą dažniausiai turime neigiamą.
Šiandienine sudėtimi skųstis tikrai negalime – nors ir trūko dviejų etatinių starto žaidėjų. Pradėjome: vartų sargas Labas, centre Nerka ir Dainiukas, iš kraštų Pajuodis ir Ovke, atraminis Ignas – kūrėjai Petras ir Vaidutis, iš kraštų jungėsi Svaika ir Aidelis – taikiklis į varžovų vartus priklausė Dūdmaišiui. Po keitimų aikštėje ūžė Tadas, Apkė, Aidelio Ramas, Samas, Gelmis, Mindaugėlis. Vejos šįkart neteko patrypti Šniokai, Marko, Čipsui, brovkę užpildė – Virgis, Egis, Zenga, Gytulis, Zykelis.
Jau šeštąją minutę Creditinfo mus nuprausė po šaltu dušu, kai po Pajuodžio klaidos, kai kamuolio išnešimui buvo panaudota ne ta koja, kuri turėjo būti, varžovai užtikrintai uždarė skersą ir Labui teko išsiimti sviedinį iš savo ginamų vartų, o Pajuodžio pakelta ranka, apeliuojanti i linijos teisėją nesudomino nei aikštės arbitro, nei Genių – juolab džiūgaujančių varžovų. Nors kova buvo vos tik prasidėjus – ši ataka nabuvo pirmoji, kuri grasino mūsų vartams – prieš kelias minutes Labui jau buvo tekę rodyti savo meistriškumą.
Praleidus greitą įvartį, taip pat greitai perėmėme iniciatyvą į savo rankas – ir dar nespėję deramai suvirškinti karčios piliulės, atstatėme šiose runtynėse „status quo“. Galima pasigirti tikrai darbiniu įvarčiu, kai Vaidutis meistriškai išvedė vieną prieš varžovų vartus atakų smaigaly besisukiojantį Juozą, kuris tvarkingai pasistabdęs kamuoliuką, patupdė jį į vartų kamputį, nepalikdamas jokių šansų varžovų vartininkui. Džiugu, kad išlyginę įvarti nesustojome ir toliau laikėme iniciatyvą savo rankose. Gaila, bet pirmas kėlinys taip ir pasibaigė, nespėjus jos deramai realizuoti. Pirmoje rungtynių pusėje išskirčiau po ilgesnės pertraukos Genių sudėtį papildžiusį jaunimą - Igną, Vaidutį ir krašte aktyviai dirbusį Svaiką. Aidelis ir Nerka po „sunkios“ kelionės atrodė pagarbiai – tsakant „senas arklys vagos negadina“. Apskritai pirmoji rungtynių pusė atrodė teikianti vilčių.
Deja, prasidėjus antrajai rungtynių daliai padėtis aikštėje visiškai pasikeitė – Akto variklis išseko ir iniciatyvą perėmė varžovai, Geniams leisdami pasireikšti kartas nuo karto. Deja, gavus tokias galimybes perdavimai dažniausiai būdavo netikslūs, arba paprasčiausiai nepavykdavo normaliai susitvarkyti kamuolio. O varžovai nesnaudė ir po keletos pavojingų atakų – viena iš jų buvo itin įspūdinga, kai Labas truktelėjęs tolimą smūgį, nebespėjo atsistoti ir tik virpstas išgelbėjo mūsų vartus, jie galų gale pasiekė savo ir po Tado klaidos persvėrė rezultatą savo naudai. Laiko buvo dar visa pusė kėlinio – tad puolėmė lyginti rezultato. Iš tokių bandymų kiek labiau įsiminė efektingas, bet neefektyvus Samulio smūgis žirklėmis.
Besidairydami į varžovų vartus – pamiršome savo ir už tai buvome nubausti. Įspūdingu smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų, Creditinfo užtiko Labulį dorai nepasirengusį ir pasodino kamuolį mūsų vartų sargui už nugaros į tolimąjį vartų kampą – ir pasiuntė mus į nokautą. Po šio įvarčio jau nebesugebėjome atsitiesti, o likusios dešimt minučių liko tik formalumas, per kurias nieko intriguojančio ir nebeįvyko.
 Tenka pripažinti, kad varžovai šiandien buvo pranašesni, o Geniams palinkėčiau parodyti tvirtą charakterį ir kitą pirmadienį parodyti, ko yra verti, o Creditinfo barjerą peržengti dar turėsime bent vieną galimybę šį sezoną.

Zykelis