3 SFL turas: Nerkos gimtadienis!

Saulėtą sekmadienio popietę visi rinkomės į Bukiškes. Laukė 3 SFL turo dvikova su Navigatorių komanda. Ir ne tik. Jau nuo praėjusio turo pasklido gandai, kad šį sekmadienį šalia aikštės bus karšta – Nerkos gimtadienio proga bus kepama mėsa o ir prie mėsos tikrai bus ko atsigerti. Ir kai į Nerkos klausimą: - Zenga, ar gali paorganizuoti šašlykinę, viską kitą parūpinsiu aš – buvo gautas tvirtas taip, jau niekas mums nebegalėjo sutrukdyti sudalyvauti. Net ir oras buvo kaip pagal užsakymą – vien tiktai saulė ir nei vieno debesėlio.

Net Navigatoriai, lyg žinodami, kad pas mus šiokia tokia fiesta, susirinko į varžybas aštuoniese, tuo lyg ir neoficialiai įteikdami pirmą dovaną Nerkai. Pradžiai dar buvo minčių, kad netrukus prisijungs ir likę, bet varžovai taip ir kankinosi aikštėje mažumoje iki pat varžybų pabaigos. Mums nuo to aišku buvo tik lengviau, bet iš esmės rungtynių tai nepapuošė.

Visai kitokia nuotaika buvo mūsų stovykloje. Pradėjome taip: Labas – Nerka, Dainiukas, Ovkė, Pajuodis – Andžikas, Mindė, Mindaugėlis, Aidelis, Vaidutis – Samas. Dar jungėsi Apkė, Ramas K., Marko, Gelmis, Tadas, Virgis, Šnioka. Nesijungė šį kartą Piktas, Gytulis, Ramas švogeris, Egis, Zykelis, Zenga, Cica, Čipsas. Štai ir prašom – 26 galintys žaisti aikštėje geniai. O jeigu dar pridėtume atrąsias puses ir mūsų atžalas, tikrai turėjome virš 40 bendraminčių būrį – solidžiai ir smagiai.

Apie varžybas pasakoti nelabai turiu ką. Visų pirma, tai įteikėme Nerkai dovaną - pergalę rezultatu 10-0. Dar tiek pat privalėjome mušti papildomai, jau nebeskaičiuojant susikurtų pusprogių. Nuo pat rungtynių pradžios persibazavę į varžovų aikštės pusę iš ten išeidavome tiktai tais atvejais, kai įmušdavome įvarčius ir retais atvejais, kai varžovai bandydavo kontratakuoti. 3 įvarčius mušė Vaidutis, po 2 – Samas, Andžikas ir Mindė, kartą pasižymėjo Dainiukas. Žodžiu, aikštėje buvo nuobodu ir dažnas esantis aikštėje nevaliom pasižiūrėdavo į atsarginių suolelį su mintim – gal kas nori mane pakeisti? Juk iš ten gražiai kylo dūmai, skambėjo garsus juokas, liejosi gėrimai ir buvo tikrai smagiau nei aikštėje.

Pasibaigus varžyboms, dar gerą valandą (jei ne dvi?) niekur nesiskirstėme, aptarinėjome artėjančią kelionę į Prahą, kalendoriuose užsižymėjome liepos 24-25 dienas (Vilkokšnis), padiskutavome kitais reikalais, na ir žinoma, kėlėme taures į Nerkos sveikatą. Dabar galvoju, kad tokie gimtadieniai galėtų būti ir dažniau, juk visai čia gerai gavosi :)

Kitą savaitę turime du renginius. Visų pirma, tai pagaliau startuoja senjorų lyga. Po nukelto pirmo turo, ketvirtadienį startuojame su Kiemo perlais. Varžybų pradžia 18:00, jos vyks gražioje aikštėje Belmonto pašonėje, todėl kviečiu visus žaidžiančius ir dar netapusiais senjorais su šeimom atvykti pasižiūrėti šių varžybų. Juk ten tikrai yra kas veikti, o ir po varžybų galime smagiai pasibūti.

Na o savaitgalį, dar neaišku kada – šeštadienį ar sekmadienį (priklausys nuo varžovų) – keliausime į Ukmergę, kur geroje aikštėje teks pradžiai sukovoti su Spartako chebryte, o po to kaip visada, turbūt ir užsukti į šalia aikštės esantį pramogų klubą. Ruoškimės.

Keletas nuotraukų iš Bukiškių: