Karštas šeštadienis Utenoje

O buvo taip… Ankstyvą šeštadienio rytą negausus būrys genių pajudėjo link Egio apartamentų, nuo kur ir prasidėjo išvyka į ežeringąją Uteną. O ten Akto chebros laukė kasmetinis futbolo turnyras (7x7) Dainiaus Urbono garbei atminti. Užbėgant įvykiams už akių ir kontaktinių linzių, turnyrėlis įvertintas teigiamai.  

Pažaisti spirdalo šį kartą surado laiko Egis, Marius van Zenga (vartuose), Čipsiokas, Marko van Kosinskas,  Apkė, medžiotojas Gelmis bei į pagalbą atvykęs Vidas su kolega Andrėjumi (pagal nuomos sutartį pasiskolinti iš LICS) ir Virgio pusbroliukas Mantas su drauge Indre. Buvo ir Juozas, kuris tikriausiai iki galo neapsisprendęs už AKTĄ ar Uteną žaisti, pasirinko teisėjo rolę. Pirmose varžybose žaidėme su Utenos Auto I komanda ir sugebėjome įrodyti savo pranašumą (3:0). Varžybų protokole atsidūrė vienintelis Mantas, kuris savo debiutinėse varžybose pasižymėjo hattrick‘u. Antrose varžybose pralaimėta 0:1 Utenos FM 2003 antrajai komandai, tačiau dėka palankaus įvarčių santykio teko žaisti dėl pirmos vietos. Finalu liko patenkinti tiek žaidėjai, tiek žiūrovai, tiek GALA televizijos turėtojai, kuriame pagrindinis rungtynių laikas baigesi 1:1, todėl santykius aiškinomės “pendelių” serijoje. Kas mušė, kas nemušė neminėsim, žodžiu, gavom. Liūdėti nebuvo laiko, nes tuoj pat buvom apdovanoti dėže alučio bei jam gerti pritaikyta taure. Po pozavimo Forbes žurnalui pajudėjome link ežero, tuomet ir išsiaiškinom ką 3 metus Utenoje gyvenęs Čipsas veikė studijų metu. Realiai neišsiaiškinom nieko, tiesiog supratome, kad mūsų Čipselio galvos GPS‘e įrašų apie Uteną nėra. Visgi ežerą radome ir cool‘iškai nusimaudę keliavome toliau. Trumpam sustojome Utenos Norfoje, įsigijome “įrankių pramogai“ ir važiavome link sostinės. Pirmasis ekipažas išsiskyrė Čipso ir Zengos „trakštelėjimu“, o antrasis trimis miegančiaisiais, kuriame dar girdėjosi lengvai melancholiškas Egidijaus ir Romualdo pokalbis. Tiesa, Vilniaus taip ir nepasiekėme, nes atsidūrėme Cicos rezidencijoje, kur pagal planą buvo tikimasi sulaukti Čempionų lygos finalo, o ar sulaukė žinių kol kas nėra.  

Didelis dėkui organizatoriams už kvietimą, geniams už sugaištą šeštadienio laiką, o Utenai už šiltą ir svetingą orą. Beje, atskiro aprašymo reikalauja Zengelės „GALOP“ bucų istorija, tačiau apie tai kitoje laidoje.

Pastaba: šiame straipsnyje vyrauja subjektyvi nuomonė, apie tikrovės neatitinkančius faktus informuoti klubo atstovybę arba pasitarti su gydytoju bei vaistininku.

Jaunasis apžvalgininkas Apkė