Ukmergėje mums patinka

Ukmergėje mums patinka! Gražią sekmadienio popietę Geniai su gera nuotaika rinkosi vienoje iš labiausiai mėgstamų vietų žaisti – Ukmergės centriniame stadione. Ir varžybos gavosi smagios ir trečias kėlinys šalia esančiame bariuke buvo toks pats – bet apie viską iš pradžių.

Rungtynes pradėjome tokia sudėtimi: Piktas vartuose, centrą cementavo Nerka ir Ovke, iš dešinės Ramas(Švogeris), iš kairės Gelmutis, Tadas netradiciškai atsitraukęs, centre suko vėją aistringieji kambariokai – Svaika ir Vaidutis, kairiuoju kraštu skuodė Virgis, dešiniu – Aidelis, smaigaly varžovams grasino SFL rezultatyviausias žaidėjas – Samas. Po keitimų jungėsi: Marko, Ramas(Aidelio), Apkepėlė, Šnioka. Brofke kaip visada priklausė Egiui, Zengai, Gytuliui, Zykeliui, Juozui, Čipsui – šįkart ant dekučio buvo sutūpusios ir ZP merginos.

Nuo pat rungtynių pradžios nutarėme imti iniciatyvą į savo rankas – tą ir padarėme. Nors ir neturėjome keleto lyderių aikštės viduryje – Vaidutis su Svaika gana užtikrintai ir rimtai apsiėmė šio reikalą ir susitvarkė be priekaištų. Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – Vaidutis iškišo puikų perdavimą Samuliui, kuris kaip tikras puolėjas pasikirto gynėjuką Spartako baudos aikštelėje ir pakartojo vakarykštį Milito smūgį į Bavarijos vartus UEFA čempionų lygos finale. 1-0 mūsų naudai! Reikia pabrėžti, jog varžovams kaip niekada trūko ugnelės – jų atakos strigdavo dar neprasidėjusios – realios grėsmės Pikto ginamiems Genių vartams beveik nebuvo. Visgi verta paminėti, jog vienas smūgis iš toli gavosi išties pavojingas, o situaciją pikantiškesne padarė pats Majoras, vartus išsaugojęs sausus ne rankomis, ne pilvu (kaip daugelis „brofkinių“ manė), o specifine tik vyrams būdinga kūno dalimi, kas sukėlė tikrai nemenkas ovacijas.

Aktiečiai toliau darniai ir stabiliai laikė iniciatyvą savo rankose. Antrame kėlinyje kaip ir pirmajame taip dažnai lankėmės Spartako aikštės pusėje. Gavome progą atlikti baudos smūgį, kurio ėmėsi Svaika. Iš pirmo žvilgsnio smūgis gavosi tikrai vykęs, bet Spartakietis neleido sulaukti jo pabaigos ir pats kliudęs kamuolį galva nukabino saviškių vartų voratinklius: 2 – 0! Nesustojome ir po šio įvarčio ir toliau dirbome stabiliai. Vaidutis pastebėjęs kertantį Aidelį įmetė labai tikslų pasą, o pastarasis it viesulas nurūko į Spartako vienuolikės baudos aikštelę, ir kai jau atrodė, jog atleido nuo savęs kamuolį, tik jam vienam žinomu būdu sugebėjo jį pasodinti į tolimąjį vartų kamputį: 3 – 0! Po šio įvarčio mūsiškiai truputį nusimetė jaudulį, dėl ko rungtyniauti sekėsi netgi geriau ir svarbiausia gražiau. Ne paslaptis, jog Ukmergė yra Virgio miestas, kur šis vaikinas visada arba gauna traumą, arba įmuša įvartį. Atėjo momentas, kai atrodė, kad vienas iš šių įvykių įvyks, bet Virgio smūgis maždaug iš septyniolikos metrų sudrebino varžovų skersinį, ir paliko mūsiškį be nuotykių iki pat rungtynių pabaigos.

Geniai pradėjo atlikinėti gana dažnus keitimus, bandydami paįvairinti žaidimą ir duoti pasižaisti visiems galintiems ir norintiems. Aidelis dar kartą surengė vieną iš savo mėgstamų reidų, bet pagailėjęs perduoti kamuolį nuo aikštės vidurio į pagalbą atskubėjusiems Vaidučiui ir Apkei, šovė pro šalį. Pastarieji du buvo kito pavojingo epizodo kaltininkai – Vaidutis gražiai susitvarkė kairiajame krašte ir padėjo kamuolį Apkei ant lėkštutės, kuriam iš pusmetrio liko įmušti į tuščius vartus, bet šis nežinia, gal laikydamas kokį pyktį ant Vaido – atėmė iš smagiojo centro saugelio trečiąjį rezultatyvų perdavimą ir smūgiavo į varžovų vartus ne iš tos pusės, iš kurios reikėjo. Buvo juoko! Šnioka aikštėje irgi nenuobodžiavo – norėdamas parodyti, kam priklauso aštriausios žoliapjovės vardas, negailestingai nupjovė varžovą ir demonstratyviai Dikembe Mutombo stiliumi parodė, kas yra kas. Vėl buvo juoko! Taip smagiai ir pabaigėme rungtynes, kurių pabaigoje labai solidžiai sukovojo po keitimo pasirodęs Marko.

Smagi pergalė! Taip smagiai “jamėm“ ir šalia esantį barą, tik keista, kad šįkart ten nebuvo nuolat smagiai nusiteikusių ukmergiškių. Dėkui šiems už kovą, iš mūsų pusės pastebėčiau efektyviai dirbusius genius centre, Samas įgavęs gerą formą puikiai užsiminėjo atakos reikalais, na o gynyba taip pat neklydo. Dabar artimiausias mūsų taikiklyje Futboliukas taurės varžybose, o savaitgalį nelabai parankūs Užupiečiai. Sėkmės!

Zykelis