Ozas - Aktas 4:0

Vakar sužaidėme eilnes 6 turo SFL čempionato rungtynes su Ozo komanda. Buvome labai skaudžiai nubausti nepadoriai dideliu rezultatu 0-4. Gal kiek per didelis tas skaičius, koks 0-2 būtų teisingesnis rezultatas, bet per paskutines 3 minutes gauti 2 įvarčiai padarė rezultatą triuškinantį. Bet ne rezultatas šiuo atveju svarbiausias dalykas. Blogiausia yra tai, kad šiandien absoliučiai nieko nesigavo (labai panašus scenarijus į varžybas su Creditinfo). Per visas rungtynes iš mūsų pusės tebuvo vienintėlis Vaidučio smūgis, kurį vartininkas nukreipė į kampinį. Ir viskas. Toliau tik neefektyvus bandymai kažką sukurti. Priekyje labai trūko aštrumo. Gynyba irgi neblizgėjo, sužaidė per daug minkštą futbolą (varžovai turėjo per daug erdvės mūsų aikštės pusėje), ir padarė per daug lemtingų klaidų. Ir gal tiktai mūsų saugai nenusileido varžovams, teigčiau, kad kamuolio kontrolę viduryje vistik turėjome, bet į priekį to kamuolio nebuvo kam iškišti. Taip ir stumdėme jį viduryje...

Belieka pasveikinti varžovus su pelnyta pergale, o mums kuo greičiau pamiršti šitas varžybas. Juo labiau, kad dabar turėsime ilgesnį laiko tarpą tarp SFL varžybų, o ir kelionė i Prahą irgi padės užsimiršti.

Vakar apturėjome ir vieną smagesnį įvykį, po varžybų sveikinome Andrių Krisiūną pagaliau sukūrus šeimą. Tikimės kad tiek Andrius tiek Alisė bus dažni svečiai tiek Akto varžybose, tiek užklasinėje veikloje, žodžiu, tinkamai dalyvaus FGBK veikloje. Už tai ir pakėlėme vakar po bokalą alaus.

Sudėtis: Piktas - Nerka, Andrius, Ovkė, Mindaugėlis - Andžikas, Ignas, Svajka, Virgis, Mantas - Samas. Dar jungėsi Vaidutis, Ramas K., Marko, Gelmis, Šnioka, Tadas. Nesijungė Aidelis, Egis, Zenga, Labas ir Gulbė. Nepamaišytų vakar dienos varžybose ir Mindė, ir Dainiukas, ir Petras, ir Aidelis, ir Juozas su Pajuodžiu. Bet yra kaip yra. Nenukabinkim snapų!