Nugalėti Prelegentai plius Pikto gimtadienis!

Turbūt rašinį reikėtų pradėti nuo padėkos Prelegentų komandai už tai, kad sutiko nukelti varžybas iš savaitgalio į antradienį. Juk galėjo ir nesutikti, o tai mums kirstusi su kelione į Prahą. Už tai varžovams atsidėkojome čekišku alumi.

Taigi, registracija į rungtynes praėjo vangiai. Tebuvo devyni žmonės paspaudę taip ir dar panašiai tiek šį kartą pasirinko variantą „brofkė“. Likus 20 minučių iki varžybų pradžios tapo aišku, kad sudėtį vistik surinksime ir netgi su keturiais – penkiais keitimais. Ne ką mažesnės pajėgos buvo ir varžovų stovykloje. Nu bet mūsų brofkė šį kartą pranoko visus lūkesčius! Juk šiandien Pikto gimtadienis! Dar net rungtynėms neprasidėjus buvo suruoštas stalas ir nuo brofkės pasigirdo kalbos ale paprašykit Zigmos, kad rungtynes švilptų greičiau, nes alaus gali ir nelikti...

Taigi, varžybas pradėjome taip: Labas – Cica, Tadas, Gelmis, Šnioka - Mindaugėlis, Petras, Ignas, Aidelis, Vaidutis – Juozas. Nuo keitimų jungėsi Apkė, Svajka, Ramas, Marko ir Virgis. O sirgalių vaidmenyje šį kartą turėjome Piktą, Zengą, Egis, Samą, Šalnelę!, abudu Nerkas, Gytulį su dviem vaikais tik ne futbolistais o regbistais, Čipsą ir Zykelį. Pridedam dar gausų Mindaugėlio palaikymo būrį pradedant Gintu ir baigiant žaviomis panelėmis, bei dar penkiais-šešiais fanais su kuriais neteko garbės susipažinti, štai ir prašom jau gaunasi kompanija kurioje galima ir mėsą pasikepti o ir prie mėsos skysčių pavartoti. Kotais galvoju, kad kažko svarbaus iš dalyvių vis dėl to ir nepaminėjau...

Varžybos prasidėjo žvalgyba, kuri baigėsi po kokių dešimt minučių, nes iniciatyvą perėmė Prelegentai. Du jų vidurio saugai puikiai dirigavo žaidimui o dešinysis krašto saugas kėlė nemažai problemų mūsų gynybai. Po vieno iš jo skersuotų kamuolių, Labas griūdamas atmušė kamuolį prieš save ir po to nespėjęs atsistoti gavo įvartį į apatinį vartų kampą. Tai atsitiko maždaug 20 rungtynių minutę. To tarytum mums ir tereikėjo. Nuo tada pradėjome bėgti žymiai geriau, perėmėme iniciatyvą ir vieną po kitos pradėjome kurti progas. Po puikaus Svajkos perdavimo gynėjam už nugarų, Aidelis griūdamas galva įmuša gražų įvartį. Po keliolikos minučių po Igno perdavimo iš dešinės dar gražesnį įvartį į devyniukę įmušė Virgis. Prie rezultato 2-1 einame ilsėtis ir apsitarti ką veiksime antrame kėlinyje. Nusprendę, kad reikia ir toliau palaikyti tokią pačią rungtynių spartą, tęsėme tą patį žaidimą. Ir tai pasiteisino. Po vienos iš mūsų atakų Aidelis pabėgo dešine puse ir kaip ant lėkštutės padeda kamuolį Virgiui, kuriam belieka nepataikyti į vartininką. 3-1 ir saugi dviejų įvarčių persvara leidžia lengviau atsikvėpti. To pasekoje varžovai perėmė iniciatyvą ir didžiąją antro kėlinio dalį teko padirbėti gynyboje. Varžovai kėlė nemažai kampinių, bandė prasiveržti viduriu, kraštais, bet gynyba tvarkėsi gerai ir rungtynių nebepaleidome.

Šiandien turbūt rekėtų iškirti Virgį, pasirodęs po keitimo mušė du įvarčius. Dar patiko Svajka, Ignas ir Tadas gynyboje sužaidę labai solidžiai. Na ir Aidelis kaip visada gerai bėgo krašte. O ir kiti grajaus negadino ir visai neblogai susitvarkė su savo užduotimis.

Pasibaigus varžyboms, veiksmas persikėlė į šalia aikštės vykusį „pikniką“. Dovaną Piktui pavyko padovanoti, o ir jis buvo labai gerai pasiruošęs. Dar ilgai kūrenosi šašlykinė, o ir čekiškas alutis tikrai buvo skanus! Valio!

Belieka visus pasveikinti su gražia, darbine pergale ir ruoštis ateinančiai kovai su vis geresnį žaidimą rodančiu Viesulu. Veiksmas vyks sekmadienį, 18:00 Bukiškio stadione.