Akto dienos Vilkokšnyje!

Praeitą savaitgalį, liepos 22 – 23 d.d. prie Vilkokšnio ežero Trakų rajone į tradicinę futbolo klubo „AKTAS“ organizuotą futbolo fiestą rinkosi gausus būrys ištikimų klubo bičiulių, gerbėjų, rėmėjų ir sirgalių.

Ši graži tradicija gimė prieš tris metus ir kiekvienais metais įgauna vis didesnį mastą. Šiuo renginiu klubas stengiasi pagerbti ir atsidėkoti visiems tiems, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie klubo gyvavimo ir klestėjimo.

Šiemet „AKTO“ klubą sveikino ir nauji draugai iš Anglijos – futbolo klubas iš Londono „WEST WAY FC“. Buvo sužaistos trejos sutrumpintos varžybos su anglais: pirmose senoji „AKTO“ gvardija rezultatu 2:0 įveikė „WEST WAY FC“ pirmąją komandą, antrose jaunimas sužaidė 4:4 su antrąja anglų komanda, o trečiose susitiko lietuvių ir anglų rinktinės. Stipresni ir vėl pasirodė lietuviai, jie nugalėjo 2:1.

Po to vyko varžybos, kuriose „AKTO“ sirgalių rinktinė tik po baudinių serijos nugalėjo „AKTO“ pamainą - vaikų rinktinę. Vėliau vyko baudinių mušimo varžybos. Prieš „AKTO“ ir „WEST WAY FC“ komandų vartininkus stojo merginos ir vaikai.

Daugiausia juoko ir džiaugsmo sukėlė baudinių mušimo į tuščius vartus rungtis, kai mušama išgėrus bokalą alaus ir apibėgus alaus statinę 10 kartų. Retas dalyvis įstengė smūgiuoti kamuolį, nes daugelis griūdavo iškart, vos baigęs suktis aplink statinę...

Prisilakstę ir išsidūkę, visi šventės dalyviai buvo apdovanoti specialiais FK „AKTAS“ diplomais, skirtais šauniausiems iš šauniausių klubo bičiuliams, pavaišinti šašlykais, alumi ir užkandžiais, kaitinosi pirtyje, maudėsi ežere, vėliau labai emocingai aptarinėjo ant ežero kranto per didžiulį projektorių demonstruojamas nuotraukas ir vaizdus iš „AKTO“ klubo varžybų Lietuvoje, taip pat kelionių į turnyrus Olandijoje ir Vokietijoje. Anglai pažadėjo, kad po metų Vilkokšnyje jau galėsime žiūrėti ir nuotraukas iš turnyro Londone, į kurį jie pakvietė „AKTO“ komandą.

Viską vainikavo iki paryčių vykę šokiai ir traukiamos dainos ant Vilkokšnio ežero kranto. Apsilankykite šio puslapio galerijoje NUOTRAUKOS!