Aktas - Viesulas 1:1

Šiandien sužaidėme 8 turo varžybas su Viesulo komanda. Komanda, kuri balansuoja ties iškritimo iš A diviziono riba. Savaime suprantama, kad tokių rungtynių privalėjome nepaleisti ir netenkino joks kitas rezultatas kaip pergalė. Deja šį kartą teko tenkintis vienu tašku. 

Kaip pagrindinės tokio rezultato priežasties, turbūt, reikėtų ieškotis savyje. Ko gero, nedegė mūsų akys tokia ugnimi, kokia buvo praėjusiame ture su Prelegentais. Iš kitos pusės negali sakyti, kad buvę aikštėje nesistengė ir nekovojo. Bet šį kartą mūsų žaidime nebuvo azarto. Tiesiog dirbome aikštėje, kaip dirbame kasdien darbe. Ir jeigu pirmame kėlinyje dar pavykdavo susikurti super gerų progų ir vietoj vieno įvarčio privalėjome mušti penkis, tai antrame kėlinyje varžovai jau buvo apsipratę su mūsų atakomis ir tiek daug pavojingų momentų jau nebeturėjome. Maža to, po mūsų gynybos klaidų, varžovai susikūrė keletą progų iš kurių viena baigėsi smūgiu į tolimą devyniukę... Negaliu nepagirti varžovų vartininko, kuris šiandien buvo daugiau nei pusė komandos. Atsaugojo jis šiandien kokius septynis šimtaprocentinius momentus, ir net įvartį mušėme po to, kai vartininkas atmušė pirmą mūsų labai gerą smūgį iš arti. O šiaip, varžovai nenustebino, gana kietai gynėsi visa komanda, kiek įmanoma stengėsi tempti laiką ir visas rungtynes kalbėjo. Nenuostabu, kad savo kalbomis jiems kelti turgų yra įprasta, juk pirmu smuiku šitame reikale pas juos griežia treneris. Bet čia ne mūsų reikalas, kiekviena komanda žaidžia taip, kaip moka. Blogiausia, kad tarpais į tą kalbų vajų įsiveldavome ir mes.

Tai tiek šį kartą apie rungtynes, įvartį pas mus mušė Tadas, kurį turbūt ir reikėtų išskirti kaip geriausią rungtynių žaidėją. Neblogai atrodė ir Aidelis, bet gaila, kad nepavyko jam išnaudoti susikurtų progų. O blogiausiai šiandien pasirodė tie, kurie iš vis nepasirodė ir ko gero pasirinko futbolą per teliką, galvodami, kad Viesulą aplošime ir be jų...

Dalyviai: Labas – Pajuodis, Ovkė, Tadas, Šnioka – Mindė, Mindaugėlis, Svajka, Aidelis, Ramas – Juozas. Nuo keitmų jungėsi Apkė, Balys, Marko, Andrius. Ant brofkės buvo Nerka, Samas ir Gelmis ir nepabūgusi lietaus (galvoju kad) Juozo mergaitė.. Na ir kažkodėl nedavažiavo Piktas ir Virgis, nors ir registravosi varžyboms.