Žalgiriada - penktadienis!

Naktis iš ketvirtadienio i penktadienį. 
Metraštininkui buvo pranešta, kad "Šiauliai"pralošė lenkų "Wislai". Tad Akto karžygiai sunkiai yrėsi per lenkų futbolo sirgalius link gostynica "Viesbutis". Gerai, kad policija jau buvo atėmusi visus priešų ginklus (durklai, kuokos, žolė ir t.t. (Nors kam tą žolę reikėjo atiminėti iš žmonių, juk ji suvienija tautas :))). Juk neveltui yra tokie dalykai kaip taikos pypkės), tad musiškiams nereikėjo traukti savųjų kalavijų aštrių.

Penktadienio rytas buvo standartinis žalgiriadinis-prahinis :). Na, bet kaip pasakytų vieno serialo herojai Slavikas su Dimonu:
- Uspakojtes, my eto uzhe 100 raz delali!!!!! (išvertus i Akto kalbą: mes šiaip esam geri ir koks skirtumas kam duot į kaulus).
Į Vilnių išvykusius karžygius Gelmutį, Virgį ir Pajuodį keičia kitas trejetukas - Owkė, Vaidutis ir Petras.

Pirmosios varžybos su Kaunu. Žaidimas eina kaip per sviestą - rezultatas tai ir įrodo 5-1. Įvarčių autoriai kruopščiai slepiami. Vyrai pakilios nuotaikos, net gi Zenga, kurio nosies istoriją dar tikimės išgirsti viešai :)))). Antras varžybas tenka žaisti su pajėgia Šiaulių ekipa. Ir nors mes šiaip geresni, bet šiauliečiai įrodo, kad jie gali parodyti geresnį rezultatą. Pralaimim 0-2. Kažkas patingi gynyboj, kažkam sudreba koja, kažkas padaro "chirka". Ir turim tokį rezultatą kokį turim. Gavau užduotį aprašyti šį pralaimėjimą, kaip juodą įvykį, kad esam niekam tikę ir t.t. Parašysiu kitaip - pralaimėti irgi reikia mokėti, o pralaimėjimai užgrūdina mus. Kaip supratau iš patikimų šaltinių, dienos antiherojumi tapo Svajka. Gal riteris įsižeidė, kad vakar vakare šiek tiek supeikėm jo santykius su ta žavia dama, kurios niekas ėera matęs gyvos... Gal palūžo psichologiskai... O gal jį sujaudino turnyre pasirodęs kambariokas Vaidutis.... Gal komandos jis nepaskandino, bet "drebančiom kaip epušė kojom" nežibėjo aikštelėj ir padarė keletą kliurkų. Už tai jis atsiėmė visas kritikos strėles iš savo kariaunos ir matyt apsvarstys tokį savo žaidimą. Bet pridėsiu nuo savęs dar truputį kritikos:
-Vyrai, sužaidėt blogai, labai blogai ir už tai turėsit atsiimti. Kas jūs tokie? Čekoslabakai??? Gal susiimsit nors kartą? Rytoj turėsit spindėt aikštėj!!!
Varžybų nuovargis ir pralaimėjimo kartėlis nuplaunamas Čili patiekalais ir gėrimais.

Penktadienio vakaras: Aktiečiai spartiečiai girdo arklius širmus, galanda kalavijus aštrius ir kuria eiles apie savo širdies damas.... Vilnius taip pat nesnaudžia ir vadybina komandai pastiprinimą. Rytoj turim dvejas lemiamas varžybas.