Žalgiriada - šeštadienis! Auksas mūsų!

Žalgiriados finalai. Tinkamai sukovojus galima tikėtis medalių. Tokios mintys ir buvo rutuliojamos iš vakaro. Vilnius siunčia pastiprinimą - Andžiką, Virgelį, Gelmį ir Owkę. Šiauliuose randam Cicą, Tadytį, Svaiką, Vaidutį, Igną, Piktą ir Zengą. Vyrų balsai seksualiai pakimę - matyt ne tik eilėraščius vakar kūrė, bet ir traukė žemas natas po širdies damų langais :). 

Turim tokį patį 31-33 laipsnių karštį, kaip ir nieko naujo. Pirmas varžybas žaidžiam su Izraelio komanda, kuri užėmė rajonų grupėje 1 vietą. Kieti tie Izraelio komandėlės žaidėjai - nesivargina ir žaidžia į kaulą. Mes pykstam, tačiau kažkaip neišsijudinam. Lygios kietos
varžybos. Vienu momentu jau turėjom kiekybinę persvarą, bet neišnaudojom jos. Rezultatas 0-0. Stojam mušti baudinių serijos. Mūsiškiai Andžikas, Cica, Virgelis ir Svaika sumuša, Ignas turi štangą. Varžovai jau nebe tokie kieti - vieną smūgį patraukia Piktas, du baudinius sumuša, du lekia pro šalį. Pergalė!

Kitoje aišktelėje taip pat po baudinių serijos Šiaulių komanda įveikia Pakruojį. Laukiam revanšo dėl aukso su Šiauliais. Ir sulaukėm:)
Pradedam finalą aktyviai, palaikom kamuolį, pavyksta net padaryti porą kontrų. Šiauliečiai kažko per daug irgi nekūria, tačiau taip pat nemiega. Varžovai smūgiuoja stiprų žemą, Piktas krenta, patraukia kamuolį, tačiau lieka gulėti ant žolės... Sauliuko veidas persuktas žiauraus skausmo, matom, kad turim lengvą šoką. Ranka pradeda tinti, tinti.... Kviečiam med. seselę. Trumpa pertrauka, Sauliuko pirštines maunasi Gelmutis ir stoja i vartus. Pirmą kėlinį atsilaikom, o Andžikas apvedęs porą priešininkų įsega į vartus. 1-0.

Antram kelinyje pradedam aktyviai gindamiesi, kaip ne kaip vartuose ne profas. Tuo pačiu reikalingiausiu momentu sudirba galingasis Akto puolimas - po gražių perdavimų dviem lietimais, Vaidutis uždaro Tadyčio skersą 2-0. Šiauliečiai eina va bank - vietoj vartininko meta i aikštę žaidėją ir... susiduria su dar kietesne mūsų gynyba. Ir matyt. kas netikėčiausia, kad nei varžovai, nei
aktiečiai nesitikėjo, kad Gelmutis gali atrasti save vartininko amplua - ar čia žavios viešnios iš Rygos nuopelnas ar šiaip kokios žolės užtraukė - jis traukia keletą smūgių, atremia porą išpuolių vienas prieš vieną. Ko pasekoje darom dar vieną mūsų kontrą ir Andžikas įsmeigia vinį į šiauliečių karstą 3-0! Kovingai atlaikom priešų atakas ir švenčiam pergalę!!!!! Valio!!!!! Va čia tai buvo kova! Visi pagirtinai konsolidavo savo jėgas ir sukovojo lemiamomis akimirkomis.

Tuo metu Sauliukas jau išvežtas į ligoninę. Turim rankos lūžį ir ilgą ilgą biuletenį. Čia naujienos tikrai nelinksmos, tačiau matyt tokia ta Žalgiriados auksiniŲ medaliŲ kaina! Pakruojo vyrukai įveikia Izraelio kietuolius ir laimi bronzą. Sveikinimai ir jiems! Organizatoriai kabina mums medalius, Cica jau derina vietą eilinei didelei taurei ant lentynos. Čempioniškos nuotraukos ir čempioniškai šalto alaus puta vyrams ant lūpų.... Iš ligoninės pasiimam lygioj kovoj kritusį karį Sauliuką su sugipsuota ranka. Viską vainikuoja bendri pergalingi pietūs su namine gira ir šaltibarščiais. Visi linksmi, visi laimingi, visi palaiminti.....

Kitais metais Žalgiriada Vilniuje!

Gelmutis