Calsberg 1/8. Žeimena - Aktas 0:4

Šiandien sužaidėme paskutines oficialias pirmosios sezono dalies varžybas, šį kartą tai buvo SFL Carlsberg taurė ir varžybos Pabradėje su vietos Žeimena. Kažkiek su nerimu laukiau varžybų, nes šios dienos ryte tebuvo užsiregistravę 12 genių, tačiau vakarėjant situacija jau buvo pagerėjus. O prisijungus ir keliems žmonėms kurie niekada nesiregistruoja, konstatuoju, kad surinkome geriausią sudėtį šiemet. Iš pagrindo trūko tik Mindės, Mindaugėlio ir brolių Garšvinskų. Nors, turint tokią rotaciją, tas mūsų pagrindas yra labai sąlyginis dalykas. Nepaisant visko, mūsų sudėtis buvo tikrai grėsminga, tik šį kartą varžovas nepažįstamas. Žinojome, kad Žeimena atakoje turi pastoviai mušantį puolėją ir kone kiekvienose namų varžybose neblogai besirenkančius sirgalius.

Pradėjome taip: Labas - Nerka, Dainiukas, Ovkė, Tadas - Andžikas, Petras, Ignas, Aidelis, Juozas - Samas. Nuo keitimo jungėsi Pajuodis, Virgis, Andrius, Ramas, Marko, Svajka, Šnioka. Dar turėjome briliantinę ranką - Piktą, Egį, Zykelį, Gelmį ir Juozo mergaitę.
Iš karto pažymėsiu, kad kamuolio kontrolė praktiškai visų rungtynių metų priklausė mums, o varžovai savo atakas rengė tolimais perdavimais į priekį, kur jų puolėjai bandydavo užsikabinti. Kartais jiems tai sekėsi, tačiau iki rimtų progų prie mūsų vartų bent jau pirmame kėlinyje buvo toli. Mes gi patikrinome abu virpstus, kelis kartus mirtinus traukė varžovų vartininkas, dar keliose progose tik netikslūs smūgiai gelbėjo varžovus. O vienas baudos smūgis baigėsi įvarčiu. Nežinau kokių grybų paskutiniu metu užvalgo Andžikas, bet jie tikrai veikia. Stiprus smūgis iš dvidešimties metrų per sienelę ir kamuolys įlekia į devynis. Paskutiniu metu, mes kuo toliau tuo gražesnius įvarčius mušame. Ir net ne su Jabulaniu.

Antrame kėlinyje sužaidus penketą minučių vėl Andžikas, vėl puikiu smūgiu, vėl kala į devynis. Tik šį kartą jau į kitą nuo vartininko pusę. 2-0 ir atsikvėpėme ramiau. Gan saugi persvara ir pavojaus prie mūsų vartų praktiškai nėra. Kai kurie Pabradės žaidėjai pradeda apeliuoti į teisėją kone po kiekvieno susidūrimo, kažkiek užsiveda ir žiūrovai, bet aistras nuramina Igno smūgis pažeme į apatinį vartų kampą. O tada visiškai atsipalaiduojame, padarome krūvą keitimų ir žaidimas išsilygina. Varžovai susikuria kelias progas, vienas jų smūgiuotas kamuolys pataiko į virpstą, dar kelis kartus trūksta tikslumo, o galutinai varžovus palaužia Andžikas. Apvedęs kelis žaidėjus, kelis kartus pasiėmęs kamuolį "po savim" vistik smūgiuoja ir kamuolys nuo virpsto įlekia į vartus. 4-0 ir olimpinė ramybė. Žengiam į kitą etapą, kur žaisime su Creditinfo - Krušos varžybų nugalėtoju.

O dabar, šį savaitgalį visi važiuojame į privalomą stovyklą Vilkokšnyje, kur vyks darbas ant taktikos, taktikos ir dar kartą taktikos. Ten, kartu su bičiuliais atšvęsime 20 metų klubo jubiliejų.

Ir jeigu tu esi nors kažkiek prisidėjęs prie klubo veiklos, tu privalai ten būti!