Kruša - Aktas 3:6

Kažkiek atitrūkę per vasaros atostogas nuo futbolo, šį vakarą pirmą kartą susirinkome pajudėti. Ne už kalnų čempionato antras ratas, tad Krušos pasiūlymą sužaisti draugiškas varžybas su džiaugsmu priėmėme. 

Visų pirma, tai didžiausi komplimentai stadionui. Nežinau kiek tai kainuoja finansiškai, bet tokioje aikštėje žaisti yra vienas malonumas. Dėkui varžovams už tokią progą, o ir tarpusavio pasižaidimą vertinčiau tik puikiai.

Ko gero abi komandos nežaidė pagrindinėmis sudėtimis. Mes turėjome 12 žaidėjų, Kruša keliais daugiau. Nors varžybų laikas ir vėlokas - 19 valanda, bet buvo pakankamai karšta. Todėl dar keli žaidėjai tikrai nesutrukdytų. Bet yra kaip yra ir varžybas pradėjome taip: labas - dainiukas, apkė, marko, šnioka - mindaugėlis, svajka, vaidutis, virgis, aidelis - ramas. Nuo keitimo jungėsi andrius. Dar linksmai ant brofkės buvo zykelis, zenga, pajuodis ir nerka.

Rungtynes pradėjome užmigę ir pirmas dešimt minučių nesugebėjome nei palaikyti kamuolio, nei pereiti aikštės vidurio. Prasileidome du įvarčius - vieną normalų kitą ne. Nors kamuolys ir nejabulanis, o naikas, bet labas sugriuvo anksčiau nei kamuolys sugebėjo atsimušti į žemę ir įkristi į vartus. Tokių panašių epizodų abu vartininkai turėjo ne o vieną ir ne po du per rungtynes, tai labai niekas ir nepergyveno. Taigi, gavę du kartus kaip su skuduru per veidą, kažkiek atsibudome, kažkiek supykome. Pradėjome greičiau bėgti ir geriau perdavinėti kamuolį, to pasekoje žaidimas išsilygino ir pradėjome kurti progas prie varžovų vartų. Varžovai irgi nesėdėjo gynyboje ir gavosi gana atviras futbolas. Kiekviena komanda sukūrė po gerų dešimt progų, bet mums sekėsi geriau jas išnaudoti ir įmušėme šešis įvarčius iš eilės. Varžovai į tai atsakė vienu - rungtynių pabaigoje ir galutinis rezultatas - 6:3 (mušė aidelis, vaidutis-2, andrius, virgis ir ramas?).

O tada, puikios nuotaikos patraukėme link brofkės, kur buvo ir alaus ir stipresnių gėrimų - juk progą turėjome neeilinę - Zykelis tapo juvelyru! Ir ne šiaip sau, o labai rimtu. FGBK Aktas pasipildė dviem šokėjėlėmis - Saule ir Ema. Su tuo ir sveikiname gražią Zykelių šeimą ir linkime jiems daug laimės ir dar daugiau kantrybės! Iš esmės tai rūpesčių bus tiek pat kiek ir su vienu vaiku, o džiaugsmo turėsite tai dvigubai! Valio!