Ketvirtfinalio barjeras įveiktas!

Šį rudenišką vasaros vakarą rinkomės į Bukiškį, kur SFL Carlsberg taurės ketvirtfinlyje susitikome su itin neparankiais varžovais - Creditinfo komanda. Tikiuosi, kad po šių varžybų po žodžiais "itin naparankūs" braukiam linija ir nuo šiol bus atsikratyta Creditinfo sindromo. Realiai (bent jau man taip atrodo), tai mes laimėjome jau prieš varžybas, arba varžovai pralaimėjo varžybas joms dar neprasidėjus. Jeigu likus 15 minučių mūsų jau šilo 18 žmonių, tai varžovai tebuvo aštuoniese. Netgi, jų prašymu, varžybas pradėjome vėliau keliolika minučių, kad abi komandos galėtų žaisti pilnų sudėčių.

Sudėtį surinkome galingą, varžovus įvertinome rimtai, išėjome su mintimis, kad užteks jau tų "nefartų" su šia komanda. Ir sužaidėme išties geras varžybas. Iki puikių varžybų reikėtų tik gerinti progų išnaudojimą. Jeigu ne varžovų vartininkas ir netikslūs mūsų smūgiai iš super gerų padėčių, tai rezultatas galėjo būti dviženklis. O įmušti tepavyko penkis įvarčius (Andžikas-2, Mindaugėlis, Ignas ir Samas). Varžovai per visas varžybas turėjo du momentus - pirmas buvo prie rezultato 1:0, kai kamuolys pataikė į virpstą, o antras - jau rungtynių pabaigoje, kai išėjęs vienas prieš Labą, varžovas pramušė į jį. Ir viskas, o daugiau kamuolys buvo arba aikštės viduryje arba varžovų aikštės pusėje.

Nugalėjome pelnytai ir trečius metus iš eilės patenkame į taurės pusfinalį, kuriame susitiksime su Fakyrų/Arpo poros nugalėtoju. Bet pusfinalis bus vėliau, o dabar maksimali koncentracija į čempionato antro rato startą, kuriame jau šį pirmadienį susitiksime su ... Creditinfo komanda :).

Šiandien sudalyvavo: Labas - Dainiukas, Cica, Tadytis, Ovkė - Mindė, Šapas, Andžikas, Aidelis, Mindaugėlis - Juozas. Nuo keitimo jungėsi Gelmis, Ramas, Šnioka, Svajka, Virgis, Samas. Nesijungė šį kartą Čipsas, Pajuodis, Marko, Gytulis, Neerka, Egis. 

Ačiū varžovams už korektišką kovą, o teisėjui už aukšto lygio teisėjavimą. Jeigu dar ir ruduo taip greitai nebūtų atėjęs, tai išvis būtų smagus vakaras! Dar kartą visus su gražia pergale ir iki susitikimo pirmadienį.