Creditinfo - Aktas 0:4

Itin nelengvose rungtynėse šį vakarą pavyko laimėti prieš Creditinfo komandą. Tai buvo pirmasis SFL čempionato antro rato turas ir lyginant su prieš tai vykusiomis Carlsberg taurės rungtynėmis, teko pavargti žymiai stipriau. Visų pirma, tai varžovai pasiūlė žaisti pirmadienį motyvuodami, kad pabandys gauti gerą stadioną Naujoje Vilnioje. Tai neišdegė ir buvome pakviesti į ne itin smagų Ventos stadioną... Po liūties nemaža dalis "vejos" tapo purvo vonia, bet pasiklausius vietinių, sužinojome, kad tokio lygio aikštė čia vadinasi geros būklės. Na o bet tačiau, aikštė vienoda abiems komandoms, nors kiek įmanoma, komandų pajėgumus ji išlygino.

Pradėjome taip: Labas - Cica, Dainiukas, Ovkė, Tadas - Mindaugėlis, Mindė, Vaidutis, Aidelis, Juozas - Samas. Nuo keitimo jungėsi Apkė, Gelmis, Šnioka, Virgis, Andrius, Ramas, Čipsas. Ant brofkės liko Nerka, Gytulis, Zenga, Andžikas, Pajuodis, Marko. Varžovų buvo bene dvigubai mažiau, ir panašiai kaip per taurės rungtynes norėjome sudominuoti nuo pirmų minučių. Deja, šį kartą, jau buvo visai kitokio pobūdžio rungtynės ir teko kabintis praktiškai į kiekvieną kamuolį. 

Apžvelgiant visas rungtynes - iniciatyvą turėjome ir progų sukūrėme nemažai, bet tokioje aikštėje  tai kainavo mums daug jėgų. Pasidarė lengviau, kai Tadytis iš gerų 25 metrų įmušė pirmą įvartį. Po šio momento, turėjome dar kelias progas, varžovai atsakė vienu išpuoliu, bet pasižymėti niekam nepavyko. Antrame kėlinyje ilgai tampėmės prie rezultato 1-0, kelis gerus ištraukė varžovų vartininkas, kol galų gale, Samas muša antrą įvartį. Po šio epizodo Kreditoriai subyrėjo ir Aidelio bei Juozo taiklūs smūgiai viską sudėliojo į vietas.

Pelnyta pergalė 4-0 ir į Ventos stadioną tikrai nenorėtume grįžti :). Jau geriau - į VPU, kur būsime jau šį sekmadienį ir bandysime reabilituotis po pirmo rato lygiųjų su Viesulo komanda.