Futsal 1 turas: Bekentas - Aktas 3-7

Vakar startavo salės futbolo A lygos čempionatas. Varžybas pradėjome su kita Vilniaus komanda - Bekentu. Ir vėl, tas tikrasis Vilniaus derbis sukėlė didelį susidomėjimą žiūrovu tarpe ir atėję i varžybas tikrai nenusivylė. Ačiū visiems, atėjusiems palaikyti mūsų komandos!

Sudėtis: Zenius, Kemas, Ignas, Gulbė, Valdesas, Raimis, Tučia, Andžikas, Dainiukas, Vaidutis. Ant brovkės dar buvo Ovkė. Tikrai buvo surinkta nebloga sudėtis, todėl žiūrovai galėjo drąsiai reikalauti pergalės.

Varžybos prasidėjo šaltu dušu, jau antrą rungtynių minutę varžovai mušė įvartį ir nori nenori teko didinti apsukas. Gerai, kad nepasimetėme ir žaidėme toliau drausmingą, akiai malonų futbolą. Kova vyko visoje aikštelėje, bet paskutiniu momentu tiek mums, tiek varžovams pritrūkdavo tikslumo. Pavyko kažkiek perimti iniciatyvą ir atsakomųjų įvarcių ilgai laukti nereikėjo. Rezultatą išlygino Ignas, tiksliai smūgiavęs iš po varzovo kojų. Ilgai netrukus, pasinaudojus sumaištimi varžovų aikstelėje įvartį muša Andžikas ir jau vedame 2-1. Turėjo momentų ir varžovai, įskaitant ir už šeštą pražangą skirtą 10m baudinį, tačiau Zenius susitvarkė. Nuėjome ilsėtis gana geros nuotaikos. Tačiau varžovai ją sugadino jau 15 antro kėlinio sekundę 2-2 ir vėl viskas prasideda iš naujo. Po penkių minučių įvartį - gražuolį kala Gulbė - savo firmine kaire koja prasmūgiavo taip, kad vartininkas net nesureagavo. Dar po 5 minucių Ignas ir Andžikas muša dar  po vieną įvartį ir tampa aišku, kad rungtynių nepaleisime. Varžovai dar švelnina rezultatą iki 3-5, tada bando sukti kamuolį penkiese, bet sėkmingai gynėmės ir kontratakavome. Du kartus neįmušėme į tuščius vartus, o vienos is kontratakų metu baudos aikštelėje griaunamas Andžikas. Jis pats ir realizuoja 6m baudinį. Varžovai nenurimo ir bandė toliau žaisti penkiese, bet paskutinę vinį į varžovų karstą kala Tučia, įmušdamas įvartį iš vidurio aikštės.

Labai vykęs čempionato startas nuteikia optimistiškai, bet viskas dar tik prasideda. Šiemet čempionatas gali būti labai lygus, varžybų nedaug, visos bus sunkios ir kiekvienas taškas yra auksinis. Kitą sekmadienį namuose priimame Mažeikių Naftos komandos žaidėjais pasistiprinusią Klaipėdos Nauticą. Laukia labai svarbi dvikova, todėl labai laukiame žiūrovų palaikymo! Aprašymas padarytas sudalyvavus Zengai ir Ovkei. Ačiū jiems!

 Statistika iš futbolas.lt:

"Bekentas" (Vilnius) 3 - 7 "Aktas" (Vilnius)

Teisėjai- Nikolajus Biriukovas (Vilnius), Algimantas Bagdonas (Vilnius).

Įvarčiai-

  • 2 - 1-0 A.Mininkovas
  • 11 - 1-1 I.Šapola
  • 14 - 1-2 A.Romeiko
  • 21 - 2-2 V.Baranovskij
  • 26 - 2-3 J.Gulbinas
  • 31 - 2-4 I.Šapola
  • 32 - 2-5 A.Romeiko
  • 34 - 3-5 V.Baranovskij
  • 38 - 3-6 A.Romeiko (6 m.)
  • 39 - 3-7 E.Tučinskij

Įspėti- V.Pocevičius ("Aktas"), M.Rimas ("Aktas"), E.Poderis ("Bekentas"), D.Šalkovskij ("Bekentas")

Kiti turo rezultatai:
"Evikonas" (Visaginas) 2 - 5 SFK (Panevėžys)

"Nautica" (Klaipėda) 4 - 10 SC - STIHL (Kazlų Rūda)

"Viči" (Kaunas) 5 - 7 "Nautara" (Kaunas)