Auksas geniams tinka!

Žvarbiai žavų rudens penktadienį pasipildė FGBK AKTAS trofėjų sąrašas, kuriame auksinėmis raidėmis įsipaišė Vilniaus miesto Žalgiriados nugalėtojų titulas. Finalinėje dvikovoje rezultatu 5:1 įveikta Reaktoriaus komanda. 

Šiek tiek vos vos apie rungtynes. Kiliminės dangos su kliūtimis šį kart nepabūgo Piktas (vartinininininkas), Dainiukas, Broliai O ir G, legionierius iš Trakų – Virgis, Pajuodis, Apkė, Ramas Kintų, staigmenų meistras Marko, nuožmusis kovotojas Šnioka bei tamsiosios muzikos garbintojas Traškutis, o komandos vairininko pareigas užėmė Marelis, dar linksniuojamas Zengos slapyvardžiu. Komandos pasirodymą stebėjo Andžej ir jo atžala, taip pat baltas „piosas“ ir jo šeimininkas. Su Reaktoriaus komanda jau teko žaisti pačiose pirmose šio turnyro atrankose varžybose, tada nebuvo nei sunku nei lengva, gal todėl ir išsiskyrėme draugiškai 1:1. Pirmas finalinių rungtynių kėlinys priminė lygiosiomis sužaistą mačą, lyg ir lipom, lyg ir bandėm pataikyt į tą tinklą tarp metalinių konstrukcijų, tačiau nesisekė, o varžovai karts nuo karto susikurdavo neblogas pusproges. Antram kėlinyje kiek aktyviau suspurdėjus pavyko pralaužti varžovų gynybą, kai nuo skersinio atšokusį kamuolį, savo išeigine-dešine koja „uždarė“ Myndaugas Juodis 69 danguje. Visai čia pat šaltakraujiškai tiksliu smūgiu rezultatą dvigubina 1999 metų Dembavos apskrities „Drąsių, stiprių, vikrių“ konkurso laureatas MARKOOO. Trečią įvartį grakščiai įsūdo ne tokį įspūdingą CV turintis Gelmis, toliau seka tikslus Virgaso smūgis ir Apkės netyčiukas. Tiesa, prie rezultato 3:0 savo varžovo reidą pramiega Andrius A. ir Reaktorius švelnina rezultatą. Nuaidėjus finaliniam teisėjo gongui genių kaklus papuošė čempioniški medaliai, o tai reiškia, kad FGBK AKTAS iškovojo teisę dalyvauti 2011 metų finaliniame Žalgiriados etape bei turės galimybę apginti stipriausios visų laikų Lietuvos planetos komandos vardą.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje ne tik sirgalius, bet ir savo komandos narius nustebino Marko, iš tašytės ištraukęs skaidrios spalvos skysčio porciją, o nespėjus atsitokėti nuo iš ties malonaus siurprizo minėtasis asmuo dar sykį privertė visus aikčioti, kuris sau būdingu ramiu judesiu ištiesė marinuotų agurkėlių stiklainiuką. Puiki savaitgalio pradžia? O gal puikaus savaitgalio pradžia? Atsakymą sužinosime sekmadienį, po rungtynių Aktas vs Ozas.

Aš nesakau ate, IKI :)
1/8 etato dirbantis apžvalgininkas Apkepas