Ilgasis šeštadienis

Į paskutines SFL A diviziono rungtynes rinkomės gana neblogos nuotaikos, į medalius jau beveik nepretendavome, todėl neslėgė nei įtampa, nei joks kitas pašalinis veiksnys. Planavome smagiai pasižaisti su Navigatoriais, leisti pažaisti visiems norintiems, bet pergalę iškovoti vistiek buvome pasiruošę. Tą patį turbūt reikėtų pasakyti ir apie varžovus, jie jau prieš rungtynes deklaravo, kad šiandien leis pasižaisti visiems žaidėjams ir rezultatas jiems nebuvo pagrindinis šios dienos tikslas. Todėl šiandien ir gavosi pakankamai gražios, atviros rungtynės su daugybe puikių neišnaudotų progų į abejus vartus. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad tų progų daugiau turėjome mes ir visas rungtynes daugiau ar mažiau kontroliavome rungtynių eigą. Na, gal tik atmetus kelias minutes rungtynių pabaigoje, kai varžovams dar buvo atsiradusi viltis bent jau lygiąsias pasiekti. O varžybos klostėsi taip: pirmi mušame du įvarčius (Andžikas ir Ramas), antrame kėlinyje varžovai švelnina, bet po Andžiko smūgio, vartininkui kamuolį atmušus, pirmasis prie kamuolio pribėga Egis ir muša trečiąjį mūsų šiandien ir pirmąjį savo, ne tik kad šiandien, bet ir apskritai pirmąjį SFL'e!!! Likus keliolikai minučių varžovai daro 2-3 ir dar bando padaryti kažką daugiau, bet Piktas su gynėjais susitvarko su bet kokiu pavojingesniu momentu prie mūsų vartų. Tokios rungtynės buvo, kurias pradėjome taip: Piktas - Nerijus, Ovkė, Apkė, Ramas (švogėris) - Dainiukas, Andžikas, Tadas, Aidelis - Samas, Egis. Nuo keitimo jungėsi Ramas (nešvogėris), Čipsas, Gytulis ir Romas, o nesijungė šį kartą Zenga, Šnioka, Šalnelė ir Labas.

Ačiū varžovams už smagų pasižaidimą, teisėjams už gerą teisėjavimą, ir gana greitai mes palikome Dilgynę, nes mūsų dar laukė daug veiklos šeštadienio vakarą.

Po solidžios registracijos, keturios dešimtys dalyvių patraukė į Trakus kur pirmoji stotelė buvo aikštelė prie IKI. Ten mes susitikome, padarėme pirmąjį trakšt, sužinojome kitų pasibaigusių rungtynių rezultatus (Spartakas šaunuoliai - mus ištempė iš šeštos vietos į kevirtą) dar kartą prisiminėme tą lemtingą pendelio pakartojimą su Prelegentais, taip išeina, kad pipiras mums kalėdas (bronzą) pavogė, iš kitos pusės ne pirmą kartą atsikrapštome nuo jo, tai kaip nors ir šį kartą suvalgysime. Aptarėme dar, kad valdžia mūsų pastoviai vėluoja, tai nutarėme jiems pasiskambinti ir sužinoję, kad jie dar tik kažkur užstrigę Vilniuje, pajudėjome link Aukštadvario, kur, berods ketvirtame kilometre reikėjo sukti į dešinę, o tada dar gerą kelio gabalą teko pavažiuoti neblogu žvyrkeliu, o ten mūsų jau laukė Virgių rezidencija. Taip ir norėjosi kaip tam multike pas vietinius paklausti: kieno šitos valdos? Ir iš tiesų žmonės ir kelią sau pasidarė, ir namukas stovi ir kito namo pamatai išlieti ir medienos tiek, kad turbūt užtektų keliems namams pastatyti, ir aplinka pradėta tvarkyti, žodžiu, pas kokius tais stambius žemvaldžius važiavome :)

Na o bet tačiau, apie viską iš pradžių. Taigi, atvažiavus pas Virgius, supranti, kas yra gyvenimas vienkiemyje, kai aplinkui matai tik vieną kaimyną ir esi pats sau šeimininkas. Virgis numojo ranka į vieną pusę, suprask ten toliau brolis gyvena, po to numojo į kitą pusę, sako ten kitas brolis gyvena ir iš karto supranti kad Vitkauskų familija ten giliai įleidusi šaknis. Labai giliai. Nuo to tik smagiau turbūt visiems. 

O mes žengėme kieman, kur matome pastatytą nediduką namelį, pasipylė klausimai kur pagrindinis namas, Virgis parodė į netoliese išlietus pamatus - iš karto įkirtome, kad kažkada bus dar vienos įkurtuvės :). O tada toks dvejopas jausmas apėmė - iš išorės namukas toks nedidukas visai, bet užėjus vidum, supranti, kad jame yra viskas ko reikia. Viduj vietos pakankamai, Erdvi svetainė su virtuve, miegamasis, didelė vonia ir dar vienos durys buvo. Tik taip ir nesužinojau kas už jų... Kol mes apsipratome su aplinka, privažiavo ir prezidentas mūsų, atvežė jis ir dar vieną vakaro kaltininką - Cicą, kuris ant dienų šventė savo tridešimt-kažkiek-ynis. Kadangi dvigubas baliukas, tai dvigubos ir dovanos, Virgiai gavo tradicinę dovaną - 3 in 1 komplektą (degtinė, šoninė, duona) bei spyną nuo Akto, kad duris namo turėtų kuo užrakinti :), o Cicai įteikėme gražiai įrėmintą nuotrauką (ir aš tokios noriu!) ir dėklą šnapsui, oi, t.y. dėklą butcams. 

O tada, kažkaip netyčia, dalyviai pasiskirstė į dvi stovyklas - pirmoji - vyriškoji, kuri apsistojo lauke ir antroji - mūsų supratingoji ir dailioji lytis, kuri gražiai, žvakių šviesoje su mūsų atžalomis dalyvavo viduje. Vaizdas dvejopas, išeini į lauką, ten triukšmas, muzika, Cica kepa šašlą, geriamas šnapsas, alus, tas firminis Vitkauskų juodas gėrimas, užkandžiaujama prie viduryje terasos paruošto stalo, vyrauja kalbos apie futbolą, apie Spartaką, apie pipirą, apie žalius kareivius, apie uždarymą, apie taurę, apie Liverpulį, Ekraną, Kūtvėlas, formulę, mašinas, pokerį, o grįžti vidun - tokia idiliška ramybė, gražiai mūsų moteriškos susėdusios ratuku, vynelis, sumuštinukai, šokiai per televizorių, vaikai, žodžiu gražu pažiūrėti. Dar pridedam Virgių katiną, tiksliau dviejų mėnesių katinėlį, kuris tikrai nelabai suprato iš kur čia tiek žmonių prigūžėjo ir gaunasi pilna troba :). Ir vėl grįžti į lauką - ir vėl toks "mūsiškas bardakas" - Tadytis kažką šaukia, Nerijus kažkokius pinigus renka, Samas kažką strateguoja, Virgis pasakoja, kur pas jį kas bus, žodžiu - jėgelė! Ir vėl nueini vidun, o ten jau pradedi suprasti, kad tavo pačiutė jau žiūri ne taip, supranti, kad gal ir kažkur kažko neapskaičiavai ir kad jau turbūt ilgai nebetempsi, gražiai atsisveikini susipakuoji, pasiėmi draugą ir esi įsodinamas į auto, kuriame pravažiavus gerų 30 metrų draugas pareiškia, kad dar nori pabūti, bando grįžti, bet to pasekoje jis ilgai ieškomas, kol ačiū Dievui randamas, kažkur prisnūdęs - taip trumpam. Po to atsijungiu iki kitos dienos vidurdienio ir tik po to sužinau, kad buvo ir daugiau tų reikalų... Bet tokioje didelėje kompanijoje turbūt ne be šito...

Dėkui didelis Jurgai ir Virgiui už priėmimą, pasiruošėte išties šauniai ir tikrai žinosime, kur užsukti važiuojant į Trakus, arba į/iš Vilkokšnį, arba po baidarių.. Ačiū ir Cicai už gimtadieninį šašlyką ir alų. Buvo tikrai smagu ir sunku kitos dienos rytą.

Taip ir norisi į artimiausių renginių skiltį įrašyti tarkim: sausio 28d. Įkurtuvės pas ...