FGBK šventė Alaus Namuose!

Penktadienio vakarą, kaip ir pridera Futbolo bei Gyvenimo būdo klubui, kartu su mūsų damomis rinkomės į Alaus Namų mažąją salę, vardan to, kad būtent šią dieną nusprendėme „uždaryti“ 2010 metų futbolo sezoną. Ir ne tik futbolo. Per šiuos – jubiliejinius 20-uosius klubo gyvavimo metus, įvyko daug smagių dalykų. Buvo daug gražių pergalių, neapsiėjome ir be karčių pralaimėjimų, bet džiugu, kad turėjome mūsų klubui ir gyvybiškai svarbios užklasinės veiklos, kaip tarkim kelionės, naujųjų sutikimas, gimtadieniai, įkurtuvės, teatras, Vilkokšnis, baidarės, pirtelės. O kaip gi kitaip, juk mes - FGBK!
Štai tokie dar vieni gražūs metai buvo įrašyti į klubo kalendorių ir šį penkadienį ~ 50 bendraminčių tapo šio sezono uždarymo liudininkais. Tikrai mielai širdžiai (bent jau mano tai tikrai ;)) aplinkoje buvo suorganizuotas smagus vakarėlis (ypatingai didelis AČIŪ Jurgai ir Čipsui už šventės suorganizavimą),  kurio metu buvo apdovanoti sezono -iausieji ir pateikta klubo varžybų analizė (ačiū  Neerkai). Po to vyko šokiai pokiai, pokalbiai apie futbolą prie baro ir daug kitų teigiamų emocijų valdė mus tą vakarą.
Visapusiškas šio renginio vaizdas atsispindi nuotraukų galerijoje http://www.aktas.lt/fgallery/92 bei video rubrikoje http://www.aktas.lt/node/4568.
Ačiū visiems prisidėjusiems organizuojant šią šventę, ir, be abejo, ačiū visiems, kurie yra mūsų didelės FGBK šeimos nariai!