1-2 turai - 6 taškai!

SFL 7x7 turnyre sportimoje startavome ir mes. Pirmas pasižaidimas suteikia vilčių, kad lentelės dugne vilktis neturėtumėme. Lyginant su praeitais metais kai kartais teturėdavome 8-9 žmones dviems varžyboms, šį kartą turėjome bene keturias sudėtis ir klausimas buvo ne kaip duoti pailsėti žaidėjams, o ką leisti vietoj jų. Na o bet tačiau, Pikto ir Čipso taikyta keitimų sistema pasiteisino – visi norintys gavo ir pasižaisti, o ir rezultatas buvo teigiamas abejose varžybose.
Dalyviai: Labas, Piktas, Aidelis, Apkė, Andrius, Dainius, Egis, Gelmis, Gytulis, Samas, Koichi, Čipsas, Zenga, Mindaugėlis, Mindė, Pajuodis, Ovkė, Ramas (švogeris), Ramas (ne švogeris), Marko, Tadytis, Virgis, Dirma ir Šalnelė. 24!
Abu varžovai šiandien buvo iš oranžinės šalies Ozo ir tiek vieni, tiek kiti jau praeitą savaitgalį buvo išbandę dirbtinę sportimos dangą. Pirmas varžybas su Ozu pradėjome atsargiai su šiokia tokia žvalgyba, bet palaipsniui apsipratome ir vis dažniau grasinome jų vartams. Varžovai ko gero neturėjo savo pagrindinės sudėties, na bent jau vartuose stovėjo ne vartininkas. Nepaisant to, jis traukė neblogai ir ilgą laiko tarpą nepavyko mums įmušti. Kol pagaliau muša Ramas Kinta. Nuo tada iniciatyvą kuriam tai laikui perima Ozas ir po kelių jų bandymų įvartis krenta į mūsų vartus. Įvartis buvo toks, kokio iš esmės neturėtume praleisti. Po aukšto perdavimo į baudos aikštelę, Labas gaudo kamuolį ant linijos, tačiau varžovas iš kelių metrų keičia kamuolio kryptį ir šis lėtai įkrenta į vartus. 1-1 ir viskas prasideda iš naujo. Laimei, ilgai netrukus, Dainiukas muša antrą ir vėl viskas mūsų rankose. Varžovai vėl suaktyvėja puolime, bet Dirmos taiklus smūgis galutinai viską sudėlioja į lentynas ir tampa aišku, kad pergalės nepaleisime. Nebetiki ir varžovai, jų kapitono nevilties smūgis toli į tribūnas tampa paskutiniu įvykiu šiose rungtynėse ir oranžiniai kapituliuoja. 
Mes gi, puikios nuotaikos laukiame kitų varžovų – Ozo Tapyrų. Lyg ir sąlyginai turėtų būti lengvesnės varžybos, bet kai komanda žaidžia antru numeriu nuo gynybos ir progai pasitaikius kontratakuoja, lengva nebūna. Pirmas skambutis suskambėjo, kai vienas likęs varžovas mušė į tolimą kampą, bet laimei, klamuolys praskriejo greta virpsto. Nuo tada susikaupėme ir trys (Dainiuko, Samo ir Tadyčio) taiklūs smūgiai viską sustatė į vietas. Varžovai dar bandė bent sušvelninti rezultatą, tačiau jų bandymai tinklo nepasiekė. 
Štai taip dvejomis pergalėmis pradėję čempionatą, labai geros nuotaikos patraukėme į rūbinę, kur sekė trijų gimtadienių (Šalnelė, Ovkė, Pajuodis) palyginimas. Taigi, teko paragauti trijų rūšių alaus, visos buvo neblogos, dėkui ir palyginimus užskaitome! Namo niekas neskubėjo ir iš sportimos išėjome bene paskutiniai. 
O kas toliau? Toliau, tvarkaraštis dar nepaskelbtas, lyg ir kalėdinis turnyras šeštadienį buvo suplanuotas, bet žmonės kalba, kad dirbti reikės, tai kaip ir niekas neaišku. Žodžiu sekame info ir po to pasidėliosime.