3-4 turai - dar 3 taškai

Ilgai netrukus po Naujųjų Metų šventimo rinkomės į sportimą, kur sekmadienį sužaidėme dvi varžybas su Elstinos ir Mažosios statybos komandomis. Pavyko iškovoti vieną pergalę ir kaip kažkas rūbinėje leptelėjo, kad tai geriau negu tarkim dvi lygiosios. Turbūt reikia sutikti su ta mintimi, juolab, kad nepalankiai susiklosčius situacijai galėjome likti ir su „baranka“. 
Dalyviai: Labas, Ovkė, Gelmis, Andrius, Apkė, Gytulis, Aidelis, Koichi, Čipsas, Mindaugėlis, Mindė, Tadas, Dirma. Nuo brofkės vadovavo Nerka ir Egis.
Nors sudėtis mūsų ir neblizgėjo, tačiau pirmose varžybose su Elstina pamatėme, kad pas varžovus apskritai nėra keitimų. Turbūt todėl jie ir pasirinko taktiką ale nuo gynybos, palikdami mums ir kamuolio kontrolę ir bandymus kažką sukurti prie jų vartų. Užduotį mums pasunkino greitai praleistas įvartis po baudos smūgio, kai po „rikošeto“ kamuolys krenta į vartų tinklą. Po tokio antausio, gerų dešimt minučių aikštėje niekas nesiklijavo ir vyko žaidimas aikštės viduryje. Kol galų gale pradedame kurti progas. Įsiminė Tadyčio smūgis į virpstą, dar keli Mindės ir Mindaugėlio smūgiai, kuriuos atmuša vartininkas, keli momentai kai nesugebame uždaryti (arba juos perima vartininkas) skersų. Atrodo tuoj įmušime, bet vėl baudos smūgis į mūsų vartus, 3 žmonės sienoje, dar 4 priešais Labą. To užtenka, kad kamuolį jis pamato pavėluotai, jau vartų tinkle. Tampa 0-2 ir metamės į priekį bent jau sušvelninti rezultatą. Vėl puikus varžovų vartininko žaidimas gelbsti juos nuo įvarčio, o pačioje varžybų pabaigoje gauname mes trečią. Reikia pripažinti, kad gerai taktiškai išsidėstę varžovai atrodė užtikrintai ir nieko nepešus buvome priversti pripažinti jų pranašumą.
Antros varžybos su Mažąja Statyba vertė susikaupti, nes su jais niekada nebuvo lengva žaisti o ir jų užtikrinta pergalė ką tik pasibaigusiose varžybose prieš Širvėną vertė kažkiek sunerimti. Bet tik iki varžybų pradžios. Jau nuo pat pirmų minučių gana sėkmingai startavome, Aidelis stipriu smūgiu siunčia kamuolį į vartų tinklą ir pradedame kontroliuoti varžybas. Gerų 20 minučių žaidžiame ramų futbolą, kol gal kažkiek ir apsnūstame. Sunerimti priverčia varžovų smūgis iš toli į artimą Labo kampą ir kamuolys nesuprantamu būdu atsidūria vartuose. Lygu 1-1, bet čia dar ne pabaiga, identiškas smūgis iš tos pačios vietos į tą patį kampą vėl kamuolys tinkle ir tampa 1-2. O tada mes puolėme lyginti jie atsakinėjo kontratakomis ir gavosi labai atviras ir greitas futbolas su daugybe progų į abejus vartus. Per 15 minučių abi komandos sukūrė po 7-8 geras progas įvarčiui pasiekti. Ko verta mūsų ataka, kai jos metu dukart pataikome į skersinį ir virpstą o trečią smūgį vartininkas kreipia į kampinį. Arba varžovų trys atakos iš eilės kai kamuolys praskrieja visiškai šalia tai vieno, tai kito virpsto. O tada, po perdavimo iš dešinės, Koichi iš oro kala kamuolį į žemę, šis atsimušęs nuo vejos skrodžia tinklą po skersiniu – 2:2! Trileris tęsėsi toliau ir po dar kelių apskeitimų pavojingais momentais, likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos, po sumaišties varžovų baudos aikštelėje, Gelmis tiesiogine to žodžio prasme įgrūda kamuolį į vartus 3:2! Per likusį laiką varžovams nebeleidžiame žaisti su kamuoliu ir iškovojame sunkią, darbinę ir labai svarbią pergalę.
Kitas sekmadienis bus labai karštas. Susitiksime su pastarųjų kelių metų mūsų skriaudikais 7x7 turnyre. Tiek LiCS tiek Fakyrai šiuose turnyruose visada būna prizininkų tarpe ir tuom viskas pasakyta. Lengva nebus, registracija varžyboms jau paleista, pasiplanuokime!