Teisingas šeštadienis (foto)

Visiškai spontaniškai kilusi mintis pažaisti futbolą ant sniego, pasiteisino su kaupu. Egio artėjančio 40-ečio proga, FGBK senoliai ir jaunimas pasiskirstė į dvi komandas, kad išsiaiškinti kurie vistik geresni ir pas kuriuos snapai tvirtesni.
Lankomumas buvo solidus, bene 30 dalyvių užsiregistravo pažaisti, o dar keletas liko stebėti varžybų iš šalies. Vykstant registracijai nusibrėžė riba, kuri kiekvieną besiregistravusį keldavo arba pas mūsų senolius, arba jau ne visai žalią jaunimėlį. Kadangi mūsų klubo amžiaus vidurkis yra virš 30 metų, tai ir riba būdavo labai arti prie 78-79m gimimusių. Vistik, paskutiniu momentu, senoliai į registraciją pažiūrėjo rimčiau ir to pasekoje visus tris klube esančius 78-ų gimimo genius (Samas, Čipsas, Gelmis) permetė jaunimo pusėn.
Sudėtys buvo tokios:
Jaunimas
Labas, Gelmis, Šnioka, Tadas, Apkė, Ramas, Mindė, Petras, Aidelis, Marko, Vaidutis, Mindaugėlis, Samas, Čipsas.
Senoliai
Piktas, Igoriokas, Serioga, Burzdikėlis, Gabriūnas, Zenga, Cica, Remyga, Šalnelė, Valensa, Neerka, Dirma, Dainiukas, Egis ir legionierius iš Bekento Šmigis.
Teisėjas irgi buvo senolis – Ovkė. Dar buvo Gintas ir Zykelis.
Stadionas: didelis ir platus, neikart šiemet nevalytas, todėl pranašumą turėjo tie kurie sveria iki kokių 80kg, nes jie bebėgdami gražiai skuodė sniego paviršiumi, rimtesni gi geniai turėjo kapanotis pralauždami po sniegu esantį antrąjį sluoksnį ir klimpdavo iki kokių 15 cm gilyn. Kadangi, aikštės matmenys leido, tai žaidėme ne 11vs11, o visi kas buvo pasiruošę žaisti.
Varžybos prasidėjo didele sparta ir dar didesniu entuziazmu. Ant sniego taip mes nelakstėme jau neatsimenu kiek metų, jeigu apskritai kada nors lakstėme. Žaidimo logika vertė kamuolį kuo greičiau permesti į varžovų pusę ir ten pabandyti užsikabinti, nes buvo ypatingai sunku išspirti kamuolį toliau nuo savų vartų. Todėl, kai kuri nors komanda tai padarydavo, tai užsilaikydavo varžovų pusėje geroms penkioms minutėms. Pirmieji pasižymėjo senoliai, po Egio perdavimo, Šmigis (o gal Dirma, o gal Neerka?) įmušė kamuolį į tuščius vartus. Tada jaunimėlis perėmė iniciatyvą ir po gražaus Samo smūgio rezultatas lyginamas. 
Antrame kėlinyje jau senoliai rodė kaip reikia žaisti futbolą ant sniego ir turėdami daug progų pasižymėti tą padarė tik vieną kartą – Cica. Tačiau ilgai netrukus įvartį gražuolį į savo vartus įsimušė Zenga. Kažkas pasakė, kad tai turbūt gražiausias įvartis Zengos karjeroje. Po to komandos apsikeitė pavojingais momentais ir galų gale Ovkės švilpukas nulėmė, kad abi komandos vienodai geros buvo, todėl ir rezultatas lygus 2:2.
O tada padarėme bendrą nuotrauką, patraukėme į pirtį, kur įteikiame jubilijatui dovaną – kaip slidininkui-entuziastui labai reikalingą daiktą - slidininko lazdas, kurios turi ir dar vieną labai reikalingą aksesuarą. Taipogi Egiui buvo įteikta ir klubo firminė tašė, kuri nuo šiol per gimtadienius, bus teikiama visiems klubo nariams.
O po to, po to buvo pirtis ir baseinas, pulas ir biliardas, stalo futbolas ir pokeris, pašnekesiai prie stalo, ir kaip visada mūsų klube būna, viskas praėjo tikrai gerai ir tuom renginys nesibaigė, veiksmas persikėlė į miestą, kur patys ištvermingiausi išbuvo iki paryčių!
O šiandien, lygiai už valandos varžybos su Bekentu...
Egi dar kartą su gimtadieniu ir dėkui už neeilinę pramogą!