Aktas - Bekentas: kovingos lygiosios!

Po vakarykštės akcijos-atrakcijos į sportimą rinkomės sunkiai. Likus 15 minučių iki varžybų pradžios pagaliau surinkome sudėtį, tuo tarpu Bekentas jau senokai apšilinėjo bene dviem sudėtimis. Vistik iki nuaidint teisėjo švilpukui ir mes pamatėme, kad turime netgi 3 keitimus, o ir sudėtis visai neblogai žiūrėjosi. 
Nekalbėsiu apie tas „sasyskas“ mūsų komandoje, kurios nesurado jėgų savyje atsikelti iš patalų, nekalbėsiu ir apie tuos, kurie nepasirodė dėl kitų priežaščių. Šiandien norisi pasakyti ačiū tiems, kurie nespjovė į futbolą ir vis dar leidžia mūsų klubui vadintis ne tik gyvenimo būdo, o kartu ir futbolo. Labas, Tadytis, Marko, Virgis, Koichi, Gelmis, Mindaugėlis, Pajuodis ir Apkė. Reikalui esant buvo pasiruošęs išbėgti ir Čipsas. Žaidimui dirigavo Zenga. Tribūnose buvo Gintas, Domas ir Burzdikėlis. Štai tokiomis pajėgomis sukovojome su Bekentu, pas kuriuos sudėtyje buvo ir salės futbolo žaidėjų, nepaisant to, kad vakare jų laukė varžybos salės A lygoje.
Nuo pat pirmų minučių atidavėme iniciatyvą varžovams, jie mus spaudė po visą aikštę ir momentais tekdavo nešti kamuolį toliau nuo savų vartų. Bekentas kūrė progas vieną po kitos, mes gynėmės, atsimušinėjome, ir bandėme kontratakuoti. Viena iš tokių kontratakų baigėsi tuo, kad Bekento gynėjas ir vartininkas nepasidalina kamuolio ir kur buvęs, kur nebuvęs Apkė spiria kamuolį tiksliai į vartus 1:0! Varžovai to tikrai nesitikėjo, kažkiek turbūt netgi supyko ir puolė lyginti su dviguba energija. Ilgą laiką (kokių 20 minučių) mums puikiai sekėsi gintis, traukė Labas, virpstai, nuo linijos kartą kamuolį atmušė Tadytis. Blogiausia buvo tai, kad tuo momentu visiškai nesugebėdavome palaikyti kamuolio ir praktiškai vien tik gynėmės. To pasekoje, bene per 5 minutes prasileidžiame du įvarčius ir nebelieka nieko kito, kaip tik bandyti išlyginti. Idealios progos neišnaudojo Tadas, šokinėjantį kamuolį iš kelių metrų jis sugeba pramušti gerokai aukščiau skersinio. Vistik mūsų pastangos nenueina perniek ir Pajuodis lygina 2:2! Bekentas jau nieko nebesugeba padaryti ir netgi likus minutei iki varžybų pabaigos yra šalinamas vienas jų žaidėjas. Turėjome idealią progą įmušti pergalingą įvartį, bet tiek Mindaugėlio, tiek Tado smūgius atmuša Bekento gynėjas. Taip ir pabaigiame lygiosiomis, kurios, šiai dienai yra mums geras rezultatas. Galėjome aišku ir laimėti, bet ir galimybė likti su nuliu tašku irgi buvo visiškai šalia.
O smagiausiai yra tai, kad šiandien žaidėme kovingai, su dideliu azartu ir buvome vieningi. Nebuvo bereikalingų kalbų, pykčių, o ir tas tradicinis išlenkimas po bokalą po varžybų gavosi išties linksmas. Ole!