Sėkminga antro rato pradžia

Antrame SFL 7x7 rate vėl startavome galingai. Lygiai taip pat kaip ir pirmame, pasiektos dvi užtikrintos pergalės, šeši taškai ir super gera atmosfera už aikštės ribų.
Labas, Tadytis, Mindaugėlis, Gulbė (vienintėlis mūsų pasistiprinimas antram ratui), Mindė, Mindaugėlis, Virgis, Samas, Dirma, Gelmis, Gytulis, Ramas, Romas, Mantas. Nuo brofkės šį kartą stebėjo Koichi, Zykelis ir Gintas. Štai tokiomis visai neblogomis pajėgomis stojome į kovą iš pradžių su Mažąja Statyba o po to su Advoco komanda.
Pirmose varžybose nuo pat pirmųjų minučių perėmėm iniciatyvą ir kūrėme progas vieną po kitos. Varžovai gynėsi ir bandė kontratakuoti, tas jiems nelabai sekėsi, savo vienintėlį įvartį jie mušė tik prie rezultato 6:0, kur mes jau buvome visiškai atsipalaidavę ir kažkiek patingėjome gynyboje sužaisti iki galo. Mums gi atakoje sekėsi neblogai, mušėme 7 įvarčius, dar tiek pat galėjome pridėti viršaus. Nežinau kiek pagadins reikalus statybininkams tarpsezonio nukraujavimas, bet šiandien jie tikrai nesižiūrėjo, ko pasekoje buvo sutriuškinti. Pas mus įvarčius mušė Ramas, Dirma, Tadytis, Mantas, Gytulis, Virgis ir Mindė. Ir kas patiko labiausiai pademonstravome tikrai gražų akiai futbolą. 
Antrose rungtynėse su Advoco žinojome, kad taip lengva nebus ir nusiteikinėjome rimtai kovai. Juolab, kad ir pralaimėjimas pirmame rate 1:3 neleido atsipalaiduoti. Pirmas 10 minučių kažkiek gal ir buvome prisnūdę, bet po to įsibėgėjome ir pradėjome grasinti varžovų vartams. Puikiai tądien žaidė Advoco vartininkas, praktiškai jo dėka ilgą laiką rezultatas buvo lygus, tačiau po gražaus Tado reido ir stipraus smūgio į devynis, neišgelbėjo ir jis. Bene po 3-4 minučių, po prašovimo iš dešinės, smaigalyje buvęs Virgis nukreipia kamuolį į tinklą ir jau 2:0. Nusiraminame, kažkiek atsitraukiame ir žaidžiame antru numeriu. Varžovai bando kažką sukurti rimtesnio prie mūsų vartų, bet išskyrus kelių smūgių šalia vartų, vieno smūgio į Labą ir penkių minučių atkarpos kai kažkiek mes patys sudegėme, nelabai ką ir galėčiau paminėti. Patys gi, turėjome dar kelias progas įmušti, bet daugiau to padaryti nepavyko. Taip ir pabaigiame, tuo pačiu atsirevanšuodami už pralaimėjimą pirmame rate ir jeigu lyginant abi šias rungtynes, tai šį kartą mes buvome geresni, šviežesni, tikslesni.
Tokia tai buvo smagi antro rato pradžia, dar smagesnis povaržybinis „po bokalą“, kur buvo išreikšti pageidavimai vėl kada sužaisti ant sniego, dar kartą Egį pasveikinome (šį kartą tik telefonu) su 40-ečiu, ir geros nuotaikos laukiam sekančių kovų! Valio!