Taškas su Ozu ir vėl neįkandome Elstinai...

Vakarykščiuose susitikimuose su Ozo ir Elstinos komandomis taškų daug nesurinkome. Lygiosios su Ozu ir skaudokas, bet dėsningas pralaimėjimas Elstinai leido mums įsirašyti vieną tašką lentelėje ir to pasekoje smunkame į penktą vietą.
Sudėtis mūsų neblizgėjo, saliniai ruošėsi sutriuškinti (ir sutriuškino) Bekentą (iš jų buvo tik Dainiukas), kai kas keliavo po tolimus kraštus, kažkas po žemaitiją, kiti gi neaišku kur buvo ir ką veikė. Na o bet tačiau Piktas, Šnioka, Dainiukas, Gytulis, Aidelis, Samas, Dirma, Egis, Romas, Čipsas, Apkė, Koichi ir Andrius buvo aikštėje, ant brofkės Ovkė, Nerka, Zenga, Burzdikėlis, Labas ir Gytuliukai.
Iš karto pasakysiu, kad sužaidėme abi varžybas pagal galimybes, kovojome ir stengėmes, bet, nepaisant to, žaidimas susiklijavo sunkiai, neradome savyje medžiagos stipriau įtakoti varžybų eigos. Jei su oranžiniu Ozu žaidėme apylygiai, pavojingų momentų turėjome bene vienodai, to pasekoje ir rezultatas buvo lygus (pas mus kiek kuriozinį įvartį įmušė Dainiukas), tai Elstina mus sutraiškė be gailesčio. Verta paminėti, kad abejose varžybose pavyko pirmiems įmušti, Ozas išlygino rezultatą tik likus penkioms minutėms, Elstina gi, gana greitai išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Keli jų įvarčiai iš penkių buvo reto grožio, kur nei Piktas, nei gynėjai nieko negalėjo padaryti. Bandėme suaktyvinti veiksmus puolime, bet prasileidę dar kelis įvarčius galutinai nuleidome rankas.
Kaip jau tapo tradicija pas mus, po varžybų važiavome po bokalą, šį kartą su proga – sveikinome Aidelį su gimtadieniu, dovanojome klubo lagaminą, Aidelis bandė palyginti tą reikalą, bent jam nepavyko, ateinantį turą turbūt pabandys palyginti dar kartą taip, kaip priklauso ;).
Lentelė atrodo taip: Bekentas kaip jau tampa tradicija Sfle jau be penkių minučių čempionai, antrą ir penktą (mūsų) vietas skiria 6 taškai, toliau didelė mėsmalė lentelės viduryje, kur po sėkmingesnio sekmadienio, kiekviena komanda gali priartėti prie pirmojo penketuko. Lieka visoms komandoms sužaisti po 7 turus, po kurių ir paaiškės kas ko vertas.