Dar vienas šimtaprocentinis savaitgalis

Vakarykštėse SFL (7x7) rungtynėse su Trakais ir Ozu tikėjomės 6 taškų, visas sąlygas tam turėjome, sudėtis mūsų blizgėjo, nusiteikimas buvo geras ir to pasekoje įvykdėme užduotį su kaupu. Pirmos varžybos su Trakais buvo principinės, kadangi tik pergalė leistų juos aplenkti lentelėje, su Ozo tapyrais gi tikėjomės lengvesnių varžybų.
Sudėtis: Labas, Dainiukas, Pajuodis, Tadas, Mindė, Aidelis, Samas, Apkė, Gelmis, Gytulis, Juozas, Koichi, Mantas, Čipsas, Šnioka, Romas, Virgis, Dirma. Brofkė irgi susirinko solidžiai: Ovkė, Nerka, Zykelis su švogeriu, Piktas su Piktaite ir broliai Gytuliukai. Pamačius visus apšilinėjančius aikštėje tapo aišku, kad viskas bus ok, buvo net šimtą metų nematyti Mantas su Juozu, o ir gražiai įdegęs varguolis irgi pagaliau pasirodė. Vienintėlis klaustukas vakar kabėjo dėl Labo, kuriam sunkiai sekėsi daryti net apšilimą, todėl bendru nutarimu buvo sutarta jokiais būdais neduot mušti į mūsų vartus. Tai pavyko padaryti neblogai, per dvi varžybas praleisti tik 2 įvarčiai.
Nežinau kokia sudėtis buvo surinkta pas Trakus, bet lyginant su pirmomis tarpusavio varžybomis, šį kartą mes atrodėme žymiai geriau ir tik idealių progų neišnaudojimas rezultato nepadarė triuškinamo. Mušėme 2 įvarčius (Samas ir Aidelis) dar triskart tiek nesugebėjome įmušti, nors progos buvo ir geresnės už tas, per kurias mušėme. Esant rezultatui 2:0 ir rungtynių laikui einant link pabaigos, Trakai suaktyvino veiksmus atakoje ir viena iš jų pasibaigė įvarčiu į mūsų vartus. Likusį rungtynių laiką sužaidėme atsargiau, nuo gynybos ir neleidome varžovams nieko sukurti prie mūsų vartų, o ir patys nieko super pavojingo nesukūrėme.
Geros nuotaikos persikraustėme į gretimą ketvirtį kur mūsų laukė Ozo tapyrai, ką tik sužaidę taikiai su kolegomis iš Ozo. Išėjome atsipalaidavę ir iš karto gavome pamokų, varžovai atrodė ne blogiau o momentais ir geriau negu mes. Ilgą laiką žaidimas vyko aikštės viduryje, komandos apsikeitė pavojingais momentais ir tik kokią 20 rungtynių minutę po gražaus varguolio baudos smūgio į devynis įmušėme pirmą įvartį. Dar po kelių minučių Juozas pirmas suspėja prie vartininko atmušto kamuolio ir dvigubina rezultatą, o kai Aidelis muša trečią tampa aišku, kad varžybas laimėsime, leidžiame pasižaisti visiems, varžovai atsako vienu įvarčiu į mūsų vartus, ramiai užbaiginėjame varžybas, kol jų pabaigoje, principingas teisėjas parodo geltoną kortelę Šniokai už nenorą atsitraukti nuo kamuolio (sakyčiau nepelnytai), o po to už kalbas ir Labui (čia jau pelnytai). Tuo metu kažkiek pikta buvo, bet kai po to ramiai pagalvoji, viską Gutovskis padarė teisingai ir tikrai jokių pretenzijų jam neturime. Likom penkiese, Gelmis atsistojo į vartus, varžovų suregzta ataka tikslo nepasiekė ir varžybos baigėsi.
Padėkojome varžovams už korektišką žaidimą ir patraukėme į rūbinę, kur Aidelis pagaliau išlygina gimtadienio reikalą, kažkiek pasibuvę nusprendėme, kad dar reikia pratęsti šitą reikalą ir buvo nuspręsta apsilankyti genių jau pamėgtoje Focus picerijoje.
Žiemos čempionate lieka trys varžybos, visi varžovai (Navigatoriai, LiCS ir Bekentas) ne saldainiai, teks rimtai pakovoti norint išlaikyti pasiektas pozicijas lentelėje, todėl turime susirinkti ir solidžiai pabaigti šį turnyrą. Tuo pačiu ruošiamės po truputį ir laukui kuris jau ne už kalnų, greitu metu jau reikės išlįsti iš kažkiek ir atsibodusios sportimos ir įkvėpti gryno pavasariško oro.