Miegantys geniai...

Šiandien žaidėme su LiCS ir Navigatorių komandomis. Kaip ir prieš du mėnesius varžybų laikas buvo itin ankstyvas, tokiu laiku geniai dar snaudžia, tad nėra ką ir klabėti apie futbolą. Lygiai taip pat ir sužaidėme, kaip ir anąkart – du pralaimėjimai, vienas iš jų ypač skaudus.
Dalyviai – Piktas, Samas, Mindaugėlis, Dainiukas, Tadytis, Mantas, Dirma, Apkė, Koichi, Neerka, Labas. Ant brofkės – Nerka, Romas, Zenga, Šnioka, Ovkė.
Pirmose varžybose su LiCS, mes dar miegojome, o varžovai mus baudė. Gavom penkis įvarčius be atsako, patys tesugebėjome kamuolį laikyti tik savoje pusėje, smūgiuoti tik iš toliau, bet nieko iš to nepešėme. Taip ir nesugebėjome prabusti.
Antrose varžybose su Navigatoriais vaizdas kažkiek pasikeitė, atakavome jau aštriau, ko gero tą sąlygojo ir tai, kad varžovas buvo kito kalibro. Tačiau, nepaisant to, ir jie mums muša du įvarčius, dar kelių dėkingų progų neišnaudoja. Galutinai atsibusti sugebėjome likus 10 minučių iki pabaigos, kai surengėme kažką panašaus į varžovų uždarymą jų pusėje. Likus 5 minutėms Mantas daro 1:2 ir visų viltys atgyja, tačiau tvarkingai apsigynę Navigatoriai, nebeleidžia mums kažkiek pavojingiau sužaisti atakoje.
Tokios tokelės – žiemos čempionate lieka vienos nebesvarbios rungtynės su Bekentu. Juokauju, su Bekentu negali būti varžybos nesvarbios. Tikiuosi tik, kad jos nevyks 9:30. Tokiu laiku geniai dar snaudžia...