Aktas - Bekentas: pelnyta pergalė!

SFL (7x7) žiemos čempionatą pabigėme pergalingai. Simboliška, bet paskutines varžybas žaidėme su amžinais savo oponentais iš Bekento stovyklos. Gal 7x7 varžybų formatas ir neatstoja lauko futbolo, gal derbis ir nėra tas tikrasis kaip lauko futbole, bet vistik, kaip bebūtų, tai buvo kažkas daugiau negu eilinės varžybos ir abi komandos nusiteikė rungtynėms rimtai.
Bekentas, po pergalės prieš Ozą, jau buvo užsitikrinęs čempionų vardą, mums gi, situacija buvo tokia: laimime – liekame ketvirti, lygiom – penkti, o pralaimėję galėjome nusmukti ir į šeštą vietą. Vardan Dainiuko, mes to niekaip nenorėjome, sudėtis pas mus buvo nebloga, turėjome ir keitimų, ir žmonių ant brofkės, turėjome palaikymą ir iš tribūnų, „nastrojus“ buvo geras, beliko tik išeiti ir sukovoti. Beje, apie tribūnas – bene pirmą kartą teko žaisti prie tokio didelio žiūrovų skaičiaus. Šios varžybos buvo įdomiausios iš tuo metu vykusių sportimoje, natūralu, kad ir visos komandos jau pabaigusios savąsias rungtynes įsitaisė tribūnoje prie 3 ketvirčio. Sakyčiau kad 60-70 žmonių buvo tikrai, vieni palaikė mus, kiti varžovus, atmosfera buvo superinė ir varžybos prasidėjo.
Pradėjome taip: Labas, Dainius, Tadas, Samas, Mindė, Petras ir Mantas. Nuo keitimų jungėsi Koichi, Šnioka, Romas, Andrius ir Dirma. Nesijungė Ovkė, Zenga, Gytulis, Nerka. Bekentas prieš mus išstatė irgi savo optimalią sudėtį, vėl įkišo sau nelaimingą (bent jau varžybose su mumis) jabulanio kamuolį, į mūsų selectą net žiūrėti nenorėjo – todėl jau prasidedant varžyboms pažadėjome jiems porciją iš keturių. Juokai juokais, bet varžybos prasidėjo iš karto, be žvalgybos, abi komandos žaidė atakuojantį futbolą. Nuo pat pirmų minučių lyg ir perėmėm iniciatyvą, lyg ir žaidimas klijavosi, sukūrėme ir gerą momentą įvarčiui pasiekti, bet... Visiškai paprastoje situacijoje, gauname į artimą. Net smūgio ten gero nebuvo, Labas galvojo, kad kamuolys rieda šalia vartų, bet šis palei pat virpstą įrieda į vartus.
Po tokio šalto dušo užkūrėme tikrą pirtį prie varžovų vartų, po kelių neišnaudotų progų Tadas vistik smūgiuoja tiksliai ir tampa lygu. Žaidimas visumoje išsilygina, tačiau progas mes kuriame pavojingesnes negu varžovai, tik lemiamais momentais pritrūkstame tikslumo. Tačiau įvartis brendo ir sužaidus apie 20 minučių po puikaus perdavimo iš užribio, Mindė atsiduria prieš vartininką vienas, ir tokios klaidos varžovams nedovanoja - 2:1 - jau geresnės nuotaikos mūsų stovykloje. Bekentas po truputį perima kamuolio kontrolę į savo rankas ir bando lyginti. Susikuria geras kelias progas, bet jų neišnaudoja. Mes atsakome žaibiška ataka, kai keliais perdavimais pereiname iš savo pusės prie varžovų vartų, ir ten kaip iš vadovėlio – seka keli perdavimai vienu lietimu ir Samas muša trečią! Nuo to momento jau tampa aišku, kad pergalės neišleisime, puikiai pavyksta palaikyti kamuolį aikštės viduryje ir dar galėjome įmušti ir žadėtą ketvirtą įvartį, progą tam turėjome neblogą. Nepavyksta, bet dėl to tikrai neliūdime ir nuaidėjus teisėjo švilpukui keliame rankas į viršų.
Iškovota pelnyta svarbi pergalė ir ilgai Sportimoje neužsibuvę, patraukėme į užsakytą pirtelę, kur ir Andrius gimtadienio reikalą palygino, o ir žiemos turnyrą geru akordu uždarėme. Ole!
Dabar turėsime mėnesį laiko pertrauką nuo futbolo. SFL lauko sezonas startuos per Velykų savaitgalį, Todėl dabar artimiausius du šeštadienius palakstysime Pliaterytėje, o po to bandysime pratintis prie lauko aikščių.