Draugiškos nr.1: Aktas - Kruša 1:1

Vakar pirmą kartą išbėgome į lauko futbolo aikštę. Pradedame pasiruošimą SFL A diviziono čempionatui. Planuojame sužaisti 5-6 draugiškas varžybas per kurias pabandysime pratintis prie lauko aikščių, o taip pat kiek įmanoma geriau sustyguoti savo žaidimą bei patikrinti naujokus.
Antri metai iš eilės vienas iš pirmųjų draugiškų varžybų žaidžiame su Krušos komanda. Sakyčiau labai neblogas variantas, nes ši komanda futbolą žaisti moka ir kas svarbiausia draugiškoms varžyboms - žaidžia korektiškai. Tuo įsitikinome ir vakar.
Abiems komandoms tai buvo pirmos varžybos šiais metais, abi komandos surinko ne pagrindines sudėtis, rungtynės gavosi apyligės, momentais atrodė geriau tai viena, tai kita komanda, nemažai laiko kamuolys buvo spardomas aikštės viduryje. Jeigu žiūrėtumėm į pavojingesnius momentus, tai drįsčiau teigti, kad mes jų sukūrėme kažkiek daugiau, rezultatas būtų kokie 5:3, jei visos progos būtų išnaudotos. Bet taip futbole nebūna, sužaidėme 1:1, abu įvarčiai buvo įmušti antrame kėlinyje. Iš pradžių Kruša – kai iš gilumos sekė perdavimas gynėjams už nugarų, Labas dvejojo eit ar neit, vistik nuėjo, nespėjo, varžovas buvo pirmesnis ir kamuolį permetė į vartų pusę, Gelmis dar traukė kamuolį iš vartų, bet išmušinėdamas pataikė į virpstą nuo kurio kamuolys įkrito į vartus. Va tep va.
Mes mušėme po to, kai Aidelis dešine puse pabėgo nuo gynėjo ir skersavo į baudos aikštelę kur patyręs vilkas Virgis įmušė į vartus. Deja, bet buvo užfiksuota nuošalė. Veiksmą teko pakartoti ir jau po penkių minučių identiškoje situacijoje Aidelis vėl pabėgo, vėl skersavo ir vėl Virgis įmušė, šį kartą jau be nuošalės.
Taip ir pabaigėme 1:1, dar neminėsiu kokio neįmušė Samas, turbūt ir ašai pataikyčiau bet kur tik ne į vartininką, bet čia ne esmė, svarbu, kad smagiai pasižaidėme ir tikiu, kad abiems komandoms tai buvo naudinga. Ačiū varžovams už korektišką žaidimą teisėjui Aleksandrui Jakubovskiui už teisėjavimą ir gerai paruoštą aikštę.
Šiandien sudalyvavo: Labas – Ramas, Samas, Gelmis, Apkė – Romas, Tadas, Petras, Svajka, Aidelis – Virgis. Nuo keitimo jungėsi į antrą kėlinį atskubėjęs Šnioka, o ant brofkės šį kartą tebuvo Ovkė.
Kitas draugiškas varžybas žaisime sekmadienį, Grgiškėse 16:00. Varžovas – Polonija, jau kelias savaites judanti Valakampiuose, tai spėju bėgs greičiau nei mes. Todėl imsime juos turbūt ant taktikos, dalyvių, matau, kad jau bus kur kas daugiau nei vakar, čia turbūt ne dėl to, kad senas vilkas Virgis lygins kokį tais jubiliejų ;)