Ruošiamės toliau: Aktas - Fakyrai 0:2

Tęsiame pasiruošimą čempionatui toliau. Šį kartą žaidėme su Fakyrais – pastebimai atjaunėjusi komanda, su nauju treneriu, paliko neblogą ispūdį. Pas mus irgi jaučiasi pagyvėjimas – tiek daug žmonių šiemet neturėjome (tikiuosi čia ne dėl Virgio kibinų), pats žaidimas iš esmės patiko, ypač pirmo kėlinio antra pusė. Rezultatas neigiamas, tačiau į jį nereikia kreipti dėmesio, svarbu, kad toliau kryptingai vyksta pasiruošimas, leidžiame visiems pasižaisti ir po truputį dėliojami sudėties kontūrai.
Piktas, Nerka, Dainiukas, Gelmis, Tadas, Mindaugėlis, Mindė, Svajka, Vaidutis, Mantas, Virgis. Vėliau jungėsi Samas, Pajuodis, Petras, Aidelis, Romas, Apkė, Gytulis, Čipsas, Neerka. Ant brofkės buvo Šalnelė, Zykelis, Burzdikėlis, Labas. Ir iškilo praktiškai tik vienas klausimas dėl dalyvių – kur mūsų naujokai?
Rungtynių pradžią atidavėme Fakyrams – kamuolio palaikyti nepavyko, viduryje vėlavome ir gerų 15 minučių labiau griovėme negu kūrėme. Reikalai pasitaisė, kai Tadytį iš gynybos pastūmėme į atraminio saugo poziciją, Mantą iš krašto saugo į po puolėju poziciją (sukeitėm su Virgiu), į smaigalį išleidome Samą ir į kairę gynybos pusę išleidome Pajuodį. Atsirado ir kamuolio kontrolė, ir momentų sukūrėme, ir iš toli nemažais smūgiavome. Žaidimas pasidarė malonus akiai, juolab, kad ir Fakyrai nesnaudė gynyboje, žaidė gražų kombinacinį futbolą ir grasino mūsų vartams. Sakyčiau kaip pasiruošimo stadijai, abi komandos žaidė tikrai neblogą futbolą, kad ir be įvarčių. Antrame kėlinyje jau teko sukti galvą kaip čia visus išleisti į aikštę, sunkokai man tai sekėsi, kadangi esantys aikštėje vis dar norėjo žaisti, o keitimų turėjome daug. Užduotį palengvino praleisti du įvarčiai, abu po mūsų klaidų. Pirmą gavome po kampinio, kai po kelių dvikovų ore, nesugebėjome kamuolio išnešti ir varžovas smeigia kamuolį į tinklą. Kitą gavome taip: nežinau ką Mindė darė paskutinio gynėjo pozicijoje, bet sugebėjo atsikirsti ir varžovas nepaliko Piktui jokių vilčių. Kažkaip tada abi komandos nusiramino, atsipalaidavo ir tokia draugiška-korektiška dvasia pabaigė varžybas. Patiko šiandien Tadas, panašu, kad užsibookino gana svarbią poziciją šiam sezonui, neblogai atrodė ir Mantas, sakyčiau nustebino Gytulis – kad ir 15-ai minučių, bet sužaidė labai užtikrintai, gerai krašte tvarkėsi ir Pajuodis.
Po varžybų sveikinome gimtadienininkus, Virgis vėl užfundino kibinų, Zykelis – alaus, Virgis dar skaniojo juodulio paleido ratu, niekas namo neskubėjo, per barzdą ir ant MAŠINOS varvėjo...
Sekmadinį žaisime su Ozu, Grigiškėse 16:00. Norėtųsi ir vieną kitą naujoką pamatyti aikštėje, ne tik sąrašuose, ane Dirma, Artūrai, Viliau?