Pagaliau gavome ir per snapą: Tec - Aktas 2:0

Šio karšto sekmadienio popietę rinkomės į Bukiškių stadioną sužaisti 4 turo rungtynes su Tec komanda. Natūralu, kad tikėjomės pergalės, tą prognozavo ir SFL apžvalgininkas, tačiau, vėl nebuvome geresni ir šį kartą nepavyko iškovoti net taško. 
Žaidimas mūsų stipriai buksuoja, trečią turą iš eilės esame pasislėpę varžovų šešėlyje. Paėmus kiekvieną aikštės žaidėją atskirai, viskas atodo kaip ir pusė velnio, visi stengiasi, kovoja… Bet paėmus visą šitą medžiagą ir bandant sulipdyti į vientisą darinį, nesigauna niekas. Atsiradusi duobė mūsų žaidime yra ne tiek žaidybinė, kiek, ko gero, psichologinė. Mes galime ir netgi, pasakyčiau, privalome žaisti geriau, bet šiai dienai nesugebame. Ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kad mes iš tos duobės pradėsime lipti. Kuo anksčiau tai įvyks, tuo mums bus lengviau.
Susirinkome bene prasčiausiai šį sezoną. 13 Aikštės žaidėjų, alinant tokiam karščiui yra gerokai per mažai. Labas – Nerka, Dainiukas, Šmigis, Šnioka – Mindė, Tadas, Aidelis, Juozas – Virgis, Šaras. Nuo keitimo jungėsi Apkė ir Marko. Ant brofkės Piktas, Zenga, Čipsas, Gytulis su Gytuliukais, Mindaugėlis su tata, Aidelio šeimyna, Tado mergaitės ir Romą dar mačiau su dukra.
Pats žaidimas, tenka konstatuoti, vėl nenudžiugino. Pirmas 20 minučių apskritai tik gynėmės, po to žaidimas išsilygino. Bet tik žaidimas. Varžovai du kartus iš dėkingų padėčių išvaistė geras progas įvarčiui pasiekti, mums gi, iki tokių progų buvo tikrai toli. Dar apsikeitėme keliais smūgiais iš tokiau ir viskas. Per pertrauką daug šnekėjome, kodėl negalime žaisti taip kaip mokame. Nepadėjo. Žaidimas antrame kėlinyje atrodo kaip ir lygus, bet varžovai žaidžia greičiau, kažkiek aštriau ir ilgai netrukus pelno įvartį. Jeigu pirmą kamuolį Labas atmuša, tai pakartotinai per kelis kartus varžovai vistik įgrūda kamuolį į tinklą. Po kelių minučių pramiegame baudos aikštelėje varžovą ir šis rezultatą dvigubina. Ir tik nuo tada mūsų žaidime atsirado bent jau žaidimo užuomazgos. Deja, tik užuomazgos, nes varžovų vartų šturmo surengti nesugebame net atsilikinėdami, varžovai atsitraukia, simbolinę iniciatyvą lyg ir turime, bet įvarčiais jos nepverčiame, kažkuris iš mūsiškių pataiko kamuolį galva į skersinį, o Virgio gerą smūgį traukia varžovų vartininkas. Varžovai pavojingai kontratakuoja ir gali įmušti dar kelis įvarčius. Galutinis rezultatas - 0:2 ir nuleidę galvas paliekame aikštę. Tenka pripažinti pelnytą Tec pergalę.
Reziumuojant, tai siūlau nubrėžti didelį brūkšnį ties šia diena, nebesižvalgyti į praeitį, į tą košmarišką čempionato pradžią ir pradėkime viską nuo pradžių. Pamirštam tas visas SFL lenteles, anonsus, apžvalgas ir prognozes (kur iki šiol mums buvo palankios) ir pradėkime kabintis į kiekvienas sekančias rungtynes. Ateikime sužaisti tik tos dienos rungtynių ir apie nieką daugiau nebegalvokime. Ir žaiskime savo malonumui, žaiskime su azartu, ateis tada ir pegalės. Tikiu, kad jau greitai.
Ketvirtadienį žaidžiame LFF taurę su LiCS, o sekmadienį priimam Ozą. Pasidėliokime savo planus taip, kad galėtumėm sudalyvauti. Ne tai kad sudalyvauti, bet ir nugalėti. Na turi gi kažkada pramušti!